Śledź nas

news

Beata Kozidrak o rozwodzie: “Ta cała sytuacja miała też swoje dobre strony”

beata

Beata Kozidrak w rozmowie z Wysokimi Obcasami wyjaśnia dlaczego nadal jest blisko z mężem. 

Beata Kozidrak jest już dwa lata po rozwodzie. Mimo szarej małżeńskiej przeszłości, para nadal ma ze sobą świetne kontakty.

POLECAMY – TA PARA WYSTĄPI W AZJA EXPRESS 3! SĄ ZAGROŻENIEM DLA MAJDANÓW W SHOW BIZNESIE?

Wokalistka już trzy lata temu wyprowadziła się ze swojej rezydencji pod Lublinem i zamieszkała u swojej córki w Warszawie. Wersje powodu wyprowadzki były dwa. Beata podobno chciała w ciszy pracować nad swoim pierwszym autorskim albumem, natomiast inni mówili, że jej mąż zrobił dziecko ich ukraińskiej gosposi. Andrzej Pietras ponoć zarzekał się, że wokalistka wróci do niego z płaczem. Beata na szczęście podjęła się psychoterapii, która pomogła jej w walce w trudnych chwilach.

Artystka powróciła z wielkim przytupem, kupiła willę pod Warszawą wartą 2 miliony złotych oraz nagrała debiutancką autorską płytę. Album nosi tytuł B3, co można rozumieć jako be free.

Gdy w 2016 roku sąd w Lublinie orzekł rozwód pary, Beata nie postanowiła zerwać kontaktu z byłym mężem. Nadal mają się ku sobie, współpracują razem, a nawet podobno spędzają wspólnie święta. Wszystko wyjaśniła w Wysokich Obcasach

Kobieta bardzo ciepło wspomniała momenty spędzone z byłym mężem.

“To Andrzej zorganizował pierwszy występ Bajmu na przeglądzie młodych zespołów w Świdniku, to on sprawił, że pojechaliśmy na kolejny do Konina. W pierwszą ciąże zaszłam bardzo świadomie. Miałam dwadzieścia lat, ale nie byłam sama – Andrzej bardzo pomagał, oboje pchaliśmy do przodu ten wózek. Plan każdego dnia był bardzo napięty, ale wszystko dało się pogodzić – karmienie, przewijanie, pisanie piosenek, próby, dbanie o siebie, koncerty. Myślę, że jeśli jest się samemu w momencie, gdy zaczyna się sława, kariera, gdy pojawiają się pierwsze pieniądze, to może być naprawdę ciężkie doświadczenie. Woda sodowa potrafi szybko zniszczyć. Ale ja miałam rodzinę. Kiedy wracałam do domu, miałam swój świat: córki potrzebowały nowych butów, trzeba było posprzątać, kupić podręczniki, pójść na wywiadówkę.” – wspomina

Beata przełamała tematy tabu wśród kobiet.

“Zawsze byłam odważna. Na scenie i poza nią. Gdy doszłam do wniosku, że muszę coś w swoim życiu zmienić, zrobiłam to. Co nie oznacza, że to, co za mną, za nami, było złe i chcę o tym zapomnieć. Absolutnie nie. Ale ta cała sytuacja miała tez swoje dobre strony. Nagle okazało się, że podjęta przeze mnie decyzja jest ważna dla kobiet, które słuchają moich piosenek. Nie tylko dostałam z ich strony duże wsparcie. Okazało się, że zachęciłam je do zmian, o których dawno przestały marzyć. Przecież wiele kobiet przed pięćdziesiątką lub tuż po niej myśli, że ich życie jest na tyle poukładane i przewidywalne, że nie ma sensu niczego w nim zmieniać. Mają pieniądze, wychowały dzieci, zrealizowały się zawodowo. Może i nie są szczęśliwe, ale po co naruszać ten porządek? Brak im odwagi, by złapać wiatr w żagle i zawalczyć o siebie, być może ten pierwszy raz świadomie? Ale jest też druga odsłona tej samej sprawy. Sytuacja kobiet za zamkniętymi drzwiami ich domów. Czytam o tym w mailach, które przychodzą do mnie od nieszczęśliwych, upokorzonych, bezradnych kobiet. Alkoholizm, przemoc domowa. Te żony i matki często są pozostawione same sobie, dopiero od niedawna mogą gdzieś zadzwonić, poprosić o pomoc prawną. A przecież często i tak ten mężczyzna-kat po powrocie z więzienia, rozpętuje im piekło na nowo, z dwukrotną siłą. W Polsce to wciąż temat tabu.” – wyjaśnia

ZOBACZ TEŻ – MAMY TO! NOWY HIT OD EDYTY GÓRNIAK!

View this post on Instagram

Już w kioskach! ❤️

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Beata Kozidrak

news

Wow! Kołakowska stanęła w obronie Littlemooonster96!

Littlemooonster96
Littlemooonster96 bardzo zaprzyjaźniła się z kolegami z planu “Agenta”!

Już niedługo rusza nowy sezon programu “Agent gwiazdy“. Wszyscy uczestnicy programu zapewniają o mocnej więzi, która ich połączyła podczas trwania zdjęć. Najlepszym dowodem na to jest postawa Violi Kołakowskiej, która stanęła w obronie Littlemooonster96

HOT NEWS- Mocne słowa Dody- planuje zakończyć karierę!?

Angelika Mucha nie raz już spotkała się z negatywnymi komentarzami na swój temat, więc nie jest to dla niej coś nadzwyczajnego. Tym razem jednak Viola w mocny sposób odpowiedziała na komentarz jednego z internautów! Blogerka była mile zaskoczona tym wsparciem i obiecuje, że na pewno się odwzajemni!

Co sądzi o hejcie na swój temat? Angelika zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Edyta Górniak o powołaniu Allana! Wojsko czy…?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

why can’t I let go of it? 🤷🏼‍♀️

Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)

Kontynuuj czytanie

news

Mocne słowa Dody- planuje zakończyć karierę!?

dody
Doda udzieliła bardzo osobistego wywiadu!

Doda właśnie wydała solową płytę “Dorota“, którą zadedykowała ukochanej, zmarłej babci. Na krążki znalazły się jej ulubione utwory oraz dwa autorstwa Dody. Fani bardzo entuzjastycznie przyjęli album, a promujące go single już są hitami.

HOT NEWS- Karl Lagerfeld i jego ekscentryczne życie- poznajcie dziwactwa legendy mody!

Rabczewska udzieliła wywiad dla portalu Plejada.pl, gdzie ujawniła, że już pracuje nad kolejną solową publikacją. Za kilka miesięcy wejdzie do studia, by nagrać autorski repertuar. Po wydaniu płyty planuje zrobić sobie kilkuletnią przerwę od show biznesu, a nawet zakończyć karierę!

Zaczęłam ciężko pracować, gdy byłam nastolatką, więc zdecydowanie wcześniej niż normalnie ludzie – co najmniej dziesięć lat wcześniej. W związku z tym myślę, że mogę zakończyć karierę też dziesięć lat wcześniej

Na szczęście nie jest to ostateczna decyzja. Wokalistka chce sobie dać trochę czasu na odpoczynek i rozwijanie siebie.

Nie wiem, co się wydarzy. Nie wiem, co poczuję. Chcę siebie zaskoczyć. Może z dala od show-biznesu będzie mi tak dobrze, że uznam, że jest tylu fantastycznych ludzi zdolniejszych ode mnie, że nie będę już chciała wracać i zabierać im miejsca? A może poczuję wielką tęsknotę za show-biznesem i z jeszcze większą siłą powrócę? Zobaczymy

Bylibyście zawiedzeni, gdyby Doda zakończyła karierę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Olga Frycz z dystansem do siebie- pokazała brzuch po ciąży

dody

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

Kontynuuj czytanie

news

Edyta Górniak o powołaniu Allana! Wojsko czy…?

Edyta Górniak zdradza, czy jej syn zamierza pójść w jej ślady!

Edyta Góniak może być dumna! Jakiś czas temu Allan Krupa próbował swoich sił w muzyce, a dokładnie w twórczości producenckiej. Czy to zainteresowanie było tylko chwilowe, czy wręcz przeciwnie, młody Allan znalazł już to, co chce w życiu robić?

HOT NEWS – Linkiewicz czy Godlewska? Wiktoria Gąsiewska obstawia Fame MMA!

W wywiadzie udzielonym podczas eventu Agent Gwiazdy Edyta Górniak zdradziła nam, jakie plany na przyszłość ma jej syn.

On nadal robi muzykę i bardzo dużo tej muzyki robi, ale […] trochę została ta muzyka w kategorii jego pasji. Natomiast powołanie, on mówi, że to jest zdecydowanie wojsko.

ZOBACZ – Paulina Krupińska bierze udział w “Dance Dance Dance” – co na to jej mąż?

Co na to Edyta Górniak? Artystka szczerze przyznaje, że trochę żałuje, że Allan nie nie poświęca muzyce za dużo czasu jak kiedyś. Mimo wszystko jednak jest dumna, że jej syn doskonale potrafi pogodzić swoje obowiązki z pasją i – jak podkreśla – tworzenie muzyki całkiem nieźle mu wychodzi.

Foto. Screen Instagram Allan Krupa/ Edyta Górniak

 

Kontynuuj czytanie

news

Littlemooonster96 o swoim udziale w Agencie – jak ocenia Edytę Górniak!

Littlemooonster96
Littlemooonster96 zdradza jak było na planie programu “Agent Gwiazdy”!

Podczas uroczystej gali z okazji premiery najnowszego sezonu programu Agent Gwiazdy postanowiliśmy dowiedzieć jak Littlemooonster96 ocenia swój udział w programie oraz co sądzi na temat Edyty Górniak, która również pojawi się w kolejnym sezonie.

Myślę, że dała sobie bardzo dobrze radę i nie chcę za dużo zdradzać, bo widzowie się przekonają do wszystkiego jak już obejrzą pierwszy odcinek.

HOT NEWS – Ela Romanowska odchodzi z “Rancza”! Wiemy kto ją zastąpi!

 Jak podkreśla Angelika na planie programu Edyta Górniak była dla niej bardzo miła, podobnie jak reszta ekipy. Littlemooonster96 bardzo dobrze wspomina plan programu oraz cała ekipę uczestników.

ZOBACZ – Olga Frycz z dystansem do siebie – pokazała brzuch po ciąży

Czy pomimo tak wielkich różnic, dzielących uczestników najnowszej edycji programu Agent Gwiazdy nowi uczestnicy znaleźli nić porozumienia? Littlemooonster96 twierdzi, że wszyscy uczestnicy stworzyli bardzo przyjazną i przede wszystkim zgraną ekipę! Więcej na temat udziału Angeliki w programie znajdziecie w naszym wideo!

View this post on Instagram

why can't I let go of it? 🤷🏼‍♀️

A post shared by Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96) on

Foto. Screen Instagram Littlemooonster96

Kontynuuj czytanie

HITY