Kto jeszcze wziął udział?

“Biblia Audio” to projekt jakiego świat nie widział – tak o gigantycznym przedsięwzięciu mówią jego twórcy. Krzysztof Czeczot, znany m.in. z serialu “Singielka” zajął się realizacją dźwiękową adaptacją Biblii: Starego i Nowego Testamentu. Jak sam przyznaje chciał bez naruszania warstwy duchowej nagrać audiobooka tak aby osoby, które jej nie czytały mogły chociaż jej posłuchać.

Organizatorom projektu udało się namówić do współpracy kilkaset znanych nazwisk. W “Biblię Audio” zaangażowali się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Janda, Anna Seniuk, Anna Polony, Teresa Lipowska, Mikołaj Roznerski, Piotr Polk, Adam WoronowiczCezary Żak, Radosław Pazura, Wojciech Malajkat czy Stanisław Soyka.

Ja jestem fanatyczką audiobooków. Każdą wolną chwilę spędzam z audiobookiem i nie wiem, ilu już ich wysłuchałam przez ostatnie lata. A Biblia to przecież pierwszy tekst świata! Uznałam, że to wspaniały pomysł, żeby powstał taki audiobook i żeby każdy mógł do niego sięgać bez żadnych ograniczeń. Bardzo mi się to spodobało – tłumaczy Janda

Jeśli macie ochotę wspierać ten projekt możecie wejść a oficjalną stronę www.bibliaaudio.pl i  pomóc w realizacji dalszych nagrań.

fot. Facebook/Małgorzata Kożuchowska/WBF/Sylwia Prach


Nie ma więcej wpisów