Śledź nas

news

Blanka zabrała głos po Eurowizji 2023. Mówi o historycznym sukcesie Polski?

Opublikowano

w dniu

Blanka podziękowała widzom Eurowizji za wszystkie oddane głosy i zdradziła, dlaczego jej występ przyniósł historyczny sukces.

Finał Eurowizji 2023 odbył się 13 maja w Liverpoolu. Na scenie zaprezentowało się 26 przedstawicieli różnych krajów. Wśród wykonawców nie zabrakło polskiej reprezentantki – Blanki, która zaśpiewała swój utwór “Solo”.

HOT NEWS: Ela Romanowska w emocjach wydała oświadczenie – została nową prowadzącą “Nasz nowy dom” zastępując Katarzynę Dowbor

Po krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji wokół Blanki Strajkow pojawiło się wiele kontrowersji. Widzowie zarzucali jej, że zarówno piosenka, jak i jej wykonanie, nie jest najlepszą opcją do reprezentowania kraju w Liverpoolu.

Jednak artystka w trakcie półfinału i finału udowodniła, że jest gotowa na to, by być przedstawicielką Polski w trakcie Eurowizji. Gwiazda zadbała o najdrobniejsze szczegóły występu, a w trakcie show nie zabrakło również wspaniałej choreografii, która rozgrzała publiczność.

Chociaż jurorzy z poszczególnych krajów nie przyznali Blance zbyt wielu punktów po finałowym występie, to odmiennego zdania byli widzowie, którzy zachwycili się polską reprezentantką.

W opinii publiczności, w drugim półfinale to właśnie występ Blanki był jednym z najlepszych. Jak się okazało, artystka zajęła wówczas 3. miejsce w televotingu. Do tej pory żaden reprezentant Polski nie osiągnął tak wysokiego wyniku. Głos w tej sprawie zabrała Blanka, która stwierdziła, że jest pod wrażeniem ilości głosów.

Jeszcze emocje nie opadły. Chciałabym jeszcze raz z całego serca podziękować za wszystkie głosy, za całe wsparcie. Właśnie dowiedziałam się, że w półfinale byliśmy na trzecim miejscu w televotingu. To się nie zdarzyło jeszcze nigdy wcześniej dla Polski. Jestem w ogromnym szoku i pod ogromnym wrażeniem tych głosów i tego wyniku

Jak dodała, podobny sukces osiągnęła w trakcie finału konkursu. Wówczas na 26 reprezentantów Blanka zdobyła 8. miejsce, biorąc pod uwagę głosy telewidzów.

Ósme miejsce w całym konkursie w televotingu. Jestem naprawdę tak zadowolona i tak szczęśliwa z wyników televotingu. Dziękuje każdej osobie, które zagłosowała, dziękuję za każdą wiadomość wsparcia

Ostatecznie reprezentantka Polski w finale Konkursu Piosenki Eurowizji zdobyła 19. miejsce.

Zobacz również: Doda apeluje w sprawie Blanki – poszło o protesty po przegranej Jana w preselekcjach do Eurowizji

Fot. Instagram screenshot

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością