Bruno Mars zaraża pozytywną energią!

Najnowszy album Bruno Marsa pt. 24K Magic” ukazał się 18 listopada. Od tego czasu nieustannie trwa jego promocja, a co za tym idzie, wokalista często pojawia się na dużych galach i udziela wielu wywiadów. Ostatnio zdecydował się wystąpić podczas pokazu Victoria’s Secrets i jak się okazało, wypadł znakomicie!

W ramach promocji krążka, do tej pory Mars wybrał jeden singiel “24k Magic”, do którego zrealizowano teledysk. Do tej pory klip został obejrzany blisko 223 mln razy. Wow!

Polecamy:  BRUNO MARS PREZENTUJE NOWY SINGIEL I TELEDYSK. JAK SIĘ WAM PODOBA “24K MAGIC”?!

Tym razem przyjął zaproszenie do jednego z bardziej popularnych programów internetowych na świecie, a mianowicie “Carpool Karaoke”. W samochodzie rozbrzmiały zarówno stare piosenki Bruno Marsa tj.  “Locked Out of Heaven”, “If I Knew” i “Grenade”, a także te pochodzące z albumu “24K Magic” tzw. “Perm” oraz przebój “Uptown Funk”. Musimy przyznać, że panowie idealnie sprawdzili się w duecie, a pozytywna energia jaka bije od tego odcinka na długo zostanie przez nas zapamiętana! 

28 marca 2017 roku, Bruno Mars wraz ze swoim bandem rusza w trasę koncertową po całym świecie. Promocja albumu “24k Magic” rozpocznie się w Belgii, zaś finalny koncert odbędzie się 11 listopada 2017 roku w Kalifornii. 


Nie ma więcej wpisów