Śledź nas
'

casting

Casting: Poszukiwana Alicja w krainie czarów do musicalu w TM Roma

Informowaliśmy Was już o castingu do odtwórcy tytułowej roli w spektaklu “Mały książę” Teatru Roma. Teatr daje jednak szansę na występ na scenie nie tylko utalentowanym chłopcom, lecz także dziewczynkom.

Polecamy: Casting: Teatr Muzyczny Roma poszukuje odtwórcy roli Małego Księcia

Ruszają castingi do roli Alicji w “Alicji w krainie czarów”. Wymagania to: wiek 9-14 lat, wzrost do 150 cm oraz obycie ze sceną i talent wokalny.

Na przesłuchanie należy przygotować piosenki „Samotność w samotności”, „Skąd ta zmiana?”, „Ściąć jej głowę” oraz dialog (materiały dostępne na stronie teatru).

Casting odbędzie się 2 września o godz. 10 na Novej Scenie TM ROMA.

Zobacz też: Nowy program na TVN Style – “Mistrzowskie cięcie”!

casting

Marzysz o tytule Mistera Polski 2020? Ruszają castingi do konkursu!

mistera

Sprawdź, czy masz szansę na tytuł Mistera Polski 2020!

Tytuł Mistera Polski to nie tylko zaszczytny przydomek dla najprzystojniejszego Polaka, ale również możliwość rozwoju kariery oraz reprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej. Misterowie z powodzeniem sprawdzają się w modelingu czy aktorstwie, ale również mają szansę na szeroką działalność charytatywną! Zaraz ruszają castingi do tegorocznej edycji konkursu!

HOT NEWS- Ivan Komarenko powrócił z politycznym manifestem – w piosence krytykuje Szumowskiego i maseczki [wideo]

Już 7 czerwca o godz. 12:00 w Hotelu Kossak w Krakowie, odbędzie się Ogólnopolski Casting do Konkursu Mister Polski 2020. Właśnie w stolicy Małopolski, w listopadzie odbędzie się finałowa gala konkursu. Wśród gości castingu znajdą się między innymi Daniel BorzewskiMister Polski 2019, Sylwia Madeńska – choreograf i zwyciężczyni I edycji telewizyjnego hitu Love Island, Magdalena Smolik – zdobywczyni nagrody Face of the Future – nagrody dla obiecujących twarzy modelingu, czy Hubert Centkowski, producent główny gali finałowej.

Aby zgłosić się do konkursu należy spełnić kilka kryteriów. Kandydaci muszą mieć co najmniej 180 cm wzrostu, wiek 18-30 lat. Trzeba posiadać dowód tożsamości oraz być stanu wolnego. Organizatorzy, zapewniają że casting odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tylko u nas: Sandra Kubicka zdradza prawdę o rozstaniu z Kaio

Fot. Materiały prasowe/ Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Trzy pokolenia znów zaśpiewają w The Voice – sprawdź, czy masz szansę!

voice

Ruszają castingi do 3 programów z serii “The Voice”!

Programy muzyczne są w Polsce niezwykle popularne, czego dowodzi sukces aż trzech talent show z serii “The Voice”. Programy zapewniają spełnienie marzeń, wspaniałą przygodę, możliwość wystąpienia na jednej z najlepszych scen w Polsce oraz szansę na wielką muzyczną karierę. Właśnie ruszyły castingi do trzech odsłon show – dla dzieci, dorosłych oraz seniorów!

HOT NEWS- Dorota Szelągowska wyremontuje Wam mieszkanie… w tajemnicy! Rusza casting do nowego programu

Ze względów bezpieczeństwa, tym razem nie odbędą się castingi stacjonarne, a jedynie internetowe. Aby zgłosić się do programu, należy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie – krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną.

Do programu „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się utalentowane osoby, które ukończyły 16 lat. „The Voice Senior” jest skierowane do osób 60+, a „The Voice Kids” do dzieci w wieku 8-14 lat. W ostatnim przypadku zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni najmłodszych.

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Castingi trwają w dniach 15-31 maja! Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jesteś mistrzem gotowania i lubisz rywalizację? Ruszają castingi do MasterChefa!

fot. Jan Bogacz / Waldemar Kompała / TVP

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Dorota Szelągowska wyremontuje Wam mieszkanie… w tajemnicy! Rusza casting do nowego programu

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska przygotowała dla swoich widzów prawdziwą niespodziankę!

Dorota Szelągowska jest ulubioną dekoratorką wnętrz Polaków. Fani doceniają jej kreatywność, ciepło i pogodę ducha. Tym razem gwiazda przygotowała dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę! W nowym programie będzie odnawiać całe mieszkanie lub dom osób zgłoszonych przez bliskich! O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka.

HOT NEWS- Jesteś mistrzem gotowania i lubisz rywalizację? Ruszają castingi do MasterChefa!

Telewizja TVN właśnie ogłosiła casting, w którym szuka bohaterów programu. Jeżeli znacie kogoś, kto jest w trudnej sytuacji i nie ma środków na remont lub pomoc innym zajmuje mu cały wolny czas, zgłoście go produkcji! Do programu można zgłosić każdego –  członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

Aby zgłosić bliskich, należy nagrać krótki filmik odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego może przerodzić się w spełnione marzenia! Dorota Szelągowska może zapukać właśnie do ich drzwi!

Zrobicie komuś cudowną niespodziankę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polska na pierwszym miejscu – jesteśmy najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Jesteś mistrzem gotowania i lubisz rywalizację? Ruszają castingi do MasterChefa!

masterchefa

Castingi do nowej edycji MasterChefa odbędą się online!

Zaledwie kilka dni temu poznaliśmy zwyciężczynię MasterChefa Junior, a już teraz ruszają castingi do najpopularniejszego programu o gotowaniu dla dorosłych. Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dziewiąty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Zwycięzca otrzyma 100 tys. złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę 9. polskiego MasterChefa! Kto dołączy do Grzegorza Zawieruchy, Damiana Kordasa i Oli Nguyen?

HOT NEWS- Polska na pierwszym miejscu – jesteśmy najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej

Epidemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami, także castingi do programu będą zupełnie inne. Ze względów bezpieczeństwa, nabór nie może odbyć się jak zawsze w największych miastach w Polsce i w całości będzie przeniesiony do Internetu. Wszyscy chętni do udziału w kucharskim pojedynku mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchef.tvn.pl. O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko.

Produkcja przygotowała też niespodziankę dla widzów! Również my będziemy mieć wpływ na wybór uczestników! Przez najbliższe trzy tygodnie, od poniedziałku do piątku na stronie programu zamieszczane będą nagrania z rozmów castingowych. Kandydat, który w danym tygodniu otrzyma najwięcej głosów, będzie mieć zagwarantowany fartuch w programie. Jednak głosowanie będzie odbywać tylko w weekendy! Dodatkowo, zdobywcy drugich i trzecich miejsc znajdą się na liście rezerwowej.

Zgłosicie się do programu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Bracia Sekielscy ponownie o pedofilii w Kościele – znamy datę premiery “Zabawy w chowanego”

View this post on Instagram

Chleb idealny 🖤🍞#masterchef #repost

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn) on

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.