Śledź nas
'

lifestyle

Cayra, Jesika, Kudelski, Kawalec i Adamonis na evencie charytatywnym!

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła uroczysta, trzecia gala charytatywna dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas uroczystego wieczoru miała miejsce premiera i licytacja kalendarza Businesswoman & life 2017.

Całkowity dochód z licytacji kalendarza został przeznaczony na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

W wyniku licytacji udało się pozyskać dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce 50 000 zł.

Gościem honorowym wydarzenia była Barbara Rajkowska – dyrektor krajowa Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Goście zostali uroczyście powitani przez aktora serialu “Na Wspólnej” – Roberta Kudelskiego, który fenomenalnie współprowadził wieczór galowy. Na scenie zgromadzonych przywitała również zastępca dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Aleksandra Czechowicz-Woźniak. Licytację obrazów z pasją i zaangażowaniem poprowadził Adam Adamonis.

Podczas gali można było usłyszeć przepiękne utwory Joe Cocker’a w wykonaniu Jacka Kawalca. Goście byli również pod wrażeniem show uznanej skrzypaczki – Agnes Violin, która jest posiadaczką jedynych w Europie diamentowych skrzypiec.

Wśród gwiazd, które pojawiły się na licytacji kalendarza „Businesswoman & life” znalazły się również przedstawicielki muzyki disco, czyli Cayra i Jesika.

Goście mogli również obejrzeć wspaniały pokaz mody marki MIDORI. O makijaż modelek zadbały wizażystki reprezentujące markę GOLDEN ROSE. Fryzury modelek to dzieło stylisty Grzegorza Solnicy. Obuwie do pokazu mody udostępniła marka CONHPOL.

Gospodarzami gali byli: magazyn „Businesswoman & life”, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Partnerzy kalendarza i gali: Mimi SPA z Warszawy, Midori, Gzella, Gepetto, Trefl, Acco Accounting & Consulting Office, Balneokosmetyki, Beauty Skin, Ceramstic, MK Polka, Dorothy Studio, BeatMed, Wydawnictwo Sonia Draga, Wydawnictwo Debit, Conhpol, Pfizer, Robert Thomas, Idealnyodkrzurzacz.pl, Klub Nieruchomości, In Harmony, Giacomo Conti, Kuvings, Fotobudka.pl, Facet 5, Cukieteria.pl, Malinowe Hotele, Sempre, Studio Szminka, Torro, Kwiaciarnia Mokotowska 61, Nespresso, Morgan & Muller, M-DUO Models, Ferro, Kupiec, Panorama Firm, Ingrid, Mart Diamond, Molton, Multi Foto.pl, Leica Store, BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP, Redro, i-Sport, my Lovie, Asante Bamboo Bikes, Przystanek Piekarnia, Batumi na Różanek, FITEAT, PIERROT, FIGLE MIGLE, Gastro Magic Service, Milord, SKIN -UP, Phil Pharma, Story Time, Termy Szaflary, Pałac Pacółtowo, NOT WET, Naturel.

Sesje zdjęciowe odbyły się w showroomie MORGAN & MÖLLER przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie.

Kalendarz “Businesswoman & life” 2017 na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest aktualnie dostępny w sprzedaży na stronie BusinesswomanShop Każda kwota pozyskana z zakupu kalendarza zostanie w całości przekazana na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Na poszczególnych planszach kalendarza “Businesswoman & life” 2017 możemy zobaczyć:

Zbigniewa Zamachowskiego, Piotra Polka, Jacka Kawalca, Waldemara Malickiego, Andrzeja Sołtysika, Wiktora Zborowskiego, Andrzeja Młynarczyka, Roberta Kudelskiego, Rafała Maślaka, Łukasza Zagrobelnego, Rafała Cieszyńskiego, Macieja Jachowskiego, Mikołaja Krawczyka i Leszka Stanka.

Wśród kobiet biznesu zapozowały następujące Panie: Iwona Darul (prezes Zarządu Kupiec Sp. z o.o.), Bożena Chmielarczyk (prezes Zarządu Eniro Polska), Dorota Wodzińska  (właścicielka Dorothy Studio Fryzur i Kolorów), Dorota Hryniewiecka – Firlej ( prezes Zarządu Pfizer Polska), Alicja Korbecka ( właścicielka Acco Accounting & Consulting Office), Aneta Raczek ( prezes Zarządu Ferro S.A), Joanna Pasterzak-Jarosz (pomysłodawczyni i właścicielka Klubu Nieruchomości), Sonia Draga (właścicielka Wydawnictwa Sonia Draga i Wydawnictwa Debit), Beata Drzazga ( prezes Zarządu BetaMed S.A.), Monika Bradacz – Szczęk (właścicielka agencji M-DUO Models), Joanna Brzozowska ( właścicielka Beauty Skin), Nina Sosińska (założycielka firmy HR High Touch – Facet5 Polska), Elżbieta Jeznach (redaktor naczelna Businesswoman & life) i Patrycja Kaleta (Brand Manager sieci “Malinowe Hotele” oraz twórczyni polskiej marki Balneokosmetyki).

Prawie wszystkie zdjęcia do kalendarza wykonała Lidia Skuza. Zdjęcie okładkowe wykonała Patrycja “Woy” Wojciechowska.

Portal PrzeAmbitni miał przyjemność być jednym z patronów medialnych wydarzenia.

ktor Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Aleksandra Czechowicz-Woźniak. Licytację obrazów z pasją i zaangażowaniem poprowadził Adam Adamonis.

Podczas gali można było usłyszeć przepiękne utwory Joe Cocker’a w wykonaniu Jacka Kawalca. Goście byli również pod wrażeniem show uznanej skrzypaczki – Agnes Violin, która jest posiadaczką jedynych w Europie diamentowych skrzypiec.

Felicjańska / Mauritz 1

Zdjęcie 1 z 500

To jest foto felicjańskiej

lifestyle

Twój chłopak oszaleje z zachwytu jak to zobaczy!

Wyjątkowy i zapewne jedyny w swoim rodzaju prezent!

8 marca wszyscy Panowie chodzą z kwiatkami po naszym kraju. 30 września to mężczyźni obchodzą swoje święto. Teraz kobiety mogą się im odwdzięczyć. Na pewno będą w szoku, kiedy zobaczą ten prezent.

W ostatnim czasie na rynku pojawił się nowy sklep internetowy, który podbił serca Polaków, a szczególnie gwiazd. Alkohol na Prezent posiada szeroką gamę alkoholi na każdą okazję  Jak to działa? Proste!

HOT NEWS – Uczestnicy Ameryka Express przyłapani na lotnisku

Wchodzisz na stronę, wybierasz okazję, następnie wybierasz swój ulubiony trunek i wpisujesz imię oraz własne życzenia na etykiecie. Łatwe proste i przyjemne.

Sklep posiada szeroką gamę butelek, zaczynając od whisky idealnej dla mężczyzn z imieniem Twojego ukochanego oraz spersonalizowanymi życzeniami tylko od Ciebie. Ceny alkoholi są przystępne, a każdy upominek jest ekskluzywnie  zapakowany i gotowy na prezent.

PRZECZYTAJ – Szczegóły z produkcji Dancing with the stars -sprawdź to

Sklep stanowi zdecydowaną nowość na polskim rynku, a już podbił nie jedno serce.

Zawsze mam problem z prezentem dla swojego chłopaka, kiedy zobaczyłam butelkę  imieniem od razu wiedziałam, że to będzie idealny prezent dla niego. Alkohol na Prezent to świetny pomysł na upominek nie tylko na dzień chłopaka- pisze jedna z klientek.

Wysyłka realizowana jest maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych wiec prezent można kupić nawet na ostatnią chwilę.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka naszych ulubionych zdjęć.

Kontynuuj czytanie

lifestyle

5 sposobów jak zapobiegać próchnicy

Piękny uśmiech nie tylko podkreśla wygląd, ale również świadczy o zdrowiu całego naszego organizmu. Właśnie dlatego należy pamiętać o właściwej higienie jamy ustnej oraz o regularnych zabiegach stomatologicznych. Jeśli jednak nasze zęby dotknie próchnica, nie wolno zwlekać z wizytą u stomatologa; ubytki w zębach mogą mieć wpływ na inne schorzenia, pogłębiać je lub skutecznie blokować leczenie. Jak właściwie dbać o zęby na co dzień?

Dokładna higiena jamy ustnej

W zapobieganiu próchnicy zębów istotna jest prawidłowa higiena jamy ustnej, która powinna polegać na systematycznym i dokładnym czyszczeniu zębów. Mycie zębów powinno odbywać się rano, wieczorem i w miarę możliwości po każdym posiłku. Oprócz dokładnego szczotkowania np. pastą Rapid White Anti Color lub Whitening, należy dbać o przestrzenie między zębami, stosując nici i szczoteczki interdentalne. Należy pamiętać też o myciu języka
i wnętrza jamy ustnej, wewnętrznej strony policzków oraz podniebienia.

HOT NEWS – Doda poprowadzi swój własny program? Znamy szczegóły

Regularny skaling

Czasem, mimo prawidłowej higieny jamy ustnej, trudno zapobiec tworzeniu się kamienia nazębnego. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest jego usunięcie. Skuteczną metodą, pozwalającą szybko przywrócić zębom blask, jest skaling. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by minimum dwa razy do roku odwiedzać gabinet stomatologiczny i usuwać kamień dokładnie ze wszystkich zagłębień, także spod linii dziąseł.

Konieczna fluoryzacja

Fluoryzacja zębów to zabieg profilaktyczny, w trakcie którego stosuje się związki fluoru. Odpowiednio dawkowany wzmacnia zęby, poprawia mineralizację szkliwa, dzięki czemu zmniejsza ich podatność na próchnicę. Obecnie w gabinetach najczęściej stosowana jest fluoryzacja kontaktowa. Polega ona na nakładaniu bezpośrednio na powierzchnię oczyszczonego zęba preparatów fluorowych w postaci m.in żeli, lakierów czy pianek fluoryzacyjnych. Warto dodać, że fluor jest substancją toksyczną i nie należy go nadużywać.

PRZECZYTAJ – Zaskoczona wakacjami Rusin zdradza ile odwiedziła krajów

Zabezpiecz zęby lakiem

Zdrowe zęby, które nie zostały w najmniejszy nawet sposób zaatakowane przez próchnicę, mogą być lakowane. Właśnie w ten sposób anatomiczne zagłębienia będą chronione przed działaniem bakterii. Najczęściej lakuje się zęby w kilka miesięcy po ich wyrżnięciu. Można także lakować zęby w niewielkim stopniu dotknięte próchnicą; zabezpiecza się wtedy tylko te bruzdy, które nie zostały zaatakowane przez bakterie.

Rapid White Anti Color:

 • skutecznie usuwa przebarwienia nazębne powstałe na skutek spożywania herbaty, kawy, wina oraz palenia papierosów
 • tworzy na zębach powłokę ochronną, która przeciwdziała powstawaniu przebarwień (technologia PVP)
 • zawiera fluor, pomaga wzmocnić i zremineralizować szkliwo oraz zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego
 • pojemność: 75 ml
 • cena: 21,99 zł
 • dostępność: Rossmann

 

 

 

 

 

Pasta wybielająca Rapid White:

 • usuwa osad przy wykorzystaniu białych pigmentów
 • nie zawiera nadtlenku wodoru
 • przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego
 • zawiera fluor, który pomaga wzmocnić i zremineralizować szkliwo, jednocześnie zapobiegając próchnicy
 • ma łagodny miętowy smak
 • pojemność: 75 ml
 • rekomendowana cena: 21,99 zł
 • dostępność: Rossmann
Kontynuuj czytanie

lifestyle

Kremowe hity na wakacje

Dermokosmetyki, które zmieszczą się w każdej torebce!

Ile razy zastanawiałaś się przed wyjściem, wziąć ze sobą krem, a może nie będzie wcale potrzebny? Ile razy podczas pakowania, szukałaś opakowania, do którego mogłabyś przełożyć trochę kremu, by nie musieć brać całego słoiczka? Ile razy okazało się, że Twoja torebka jest za mała i krem się do niej po prostu nie mieści?

Jeśli kiedykolwiek musiałaś zadawać sobie te pytania lub miałaś podobne dylematy, to te czasy właśnie się skończyły. A to wszystko za sprawą wygodnego, praktycznego opakowania w wersji podróżnej od BioDermic Dermocosmetics.

TO NIE JEST ZWYKŁA SASZETKA

 Saszetka – nic odkrywczego – powiecie. A jednak. Co więc różni je od dostępnych na rynku tzw. próbek? Przede wszystkim tę saszetkę można szczelnie zamknąć po każdym użyciu! To prawdziwy hit. A korzyść i dla Ciebie i dla samego kremu, który dzięki temu nie zostanie zanieczyszczony. Ponadto ta wygodna aplikacja umożliwia noszenie kremu nawet w torebce. Nic się nie rozleje, nic się nie zabrudzi. A kremik będzie wszędzie tam, gdzie Ty, zawsze pod ręką!

OPTYMALNA POJEMNOŚĆ

Warto też wspomnieć o pojemności. W sam raz na krótki bądź nieco dłuższy wyjazd, BIO 10 ml kremu może wystarczyć nawet do 10 dni użytkowania. Taka pojemność wiąże się również z niższą ceną, co nie jest bez znaczenia dla tych, co dopiero zaczynają przygodę z dermokosmetykami BioDermic Dermocosmetics i chcą je popróbować. A śledząc opinie o naszych produktach, obiektywnie możemy stwierdzić, że warto. Zwłaszcza, że może się okazać, że to właśnie jeden z naszych kosmetyków może stać się Twoim ulubionym.

DLACZEGO WARTO

Już sama nazwa BioDermic Dermocosmetics wskazuje, że to coś więcej niż kosmetyki. A jeśli pokusić się na ich charakterystykę za pomocą kilku kluczowych słów, to można zaproponować następującą listę: synergia, natura i komfort.

Synergia to podstawa receptur wszystkich produktów, jakie oferuje BioDermic Dermocosmetics. BIO drogocenne i pożądane naturalne składniki, na jakich oparte są poszczególne serie, to dopiero początek naszej filozofii, a również praktyki przez duże P.

WYGŁADZAJĄCA MOC KAWIORU

I tak jak w przypadku serii kawiorowej, wygładzający i nawilżający ekstrakt z kawioru, który stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, wspomagany jest przez szereg dodatkowych komponentów. Jak na przykład emolienty z trzciny cukrowej o spektakularnych właściwościach nawilżających, dogłębnie rewitalizujące masło shea, ochronną tarczycę bajkalską, czy też intensywnie wygłądzający olej ze słodkich migdałów oraz ujędrniający olej z pestek moreli. Tak więc, jeśli mówimy o synergicznym działaniu kosmetyków, to receptury naszych kosmetyków są dowodem na to, że tak właśnie jest. Każdy ze składników oprócz przewidzianej roli dla siebie, ma również za zadanie podbijać działanie kolejnego, dzięki czemu można spodziewać się zachwycających rezultatów.

Seria kawiorowa oferuje zarówno krem na dzień, na noc, serum, maskę w płacie, jak i specjalistyczny krem do pielęgnacji skóry w okolicach oczu.

NAWILŻAJĄCA POTĘGA KWASU HIALURONOWEGO

Obietnica synergicznego działania dotyczy oczywiście wszystkich serii. W hialuronowej oprócz usieciowanego kwasu hialuronowego o powszechnie znanych właściwościach higroskopijnych, dzięki którym skóra staje się znacznie bardziej nawilżona, ujędrniona i napięta, znajdziecie wiele innych bezcennych składników. Jednym z nich jest regeneracyjny i poprawiający elastyczność olej sezamowy, a dzięki zawartości przeciwutleniaczy wpływający również na zahamowanie procesów starzenia się skóry. Warto wspomnieć również o kwasie linylowym, który uzupełnia cement międzykomórkowy, przez co zmniejsza transepidermalną utratę wody, chroni przed wysuszeniem i niweluje szorstkość skóry.

W tej hiper nawilżającej serii znajdziecie krem na dzień, na noc, serum z efektem 3D oraz maskę w płacie.      

UJĘDRNIAJĄCA SIŁA KOLAGENU

 Kolagen obok kwasu hialuronowego jest jednym z najbardziej pożądanych składników kosmetyków. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z aktywnym biologicznie hydratem kolagenu rybiego o zachowanej oryginalnej strukturze potrójnej helisy. A tak właśnie jest w przypadku serii kolagenowej od BioDermic Dermocosmetics. Dzięki temu możemy podkreślać jego udowodnione działanie. Kolagen przede wszystkim odpowiada za utrzymanie spoistości, wytrzymałości na rozciąganie oraz elastyczności tkanki łącznej. A za tym idą same pozytywy, w tym ta bezcenna umiejętność walki ze zmarszczkami. W tej serii, kolagen wspomagany jest dodatkowo przez m.in. ekstrakt z oliwki, olej sezamowy czy też olejek geraniowy przyspieszający procesy metaboliczne. Kolagenowa pielęgnacja obejmuje krem na dzień, na noc, serum oraz maskę w płacie.

ŚWIETLISTY SEKRET PERŁY

Ekstrakt z pereł doceniany jest ze względu na swój skład. Obfituje w białka, aminokwasy i składniki mineralne, dzięki czemu zapewnia optymalne nawodnienie, ujędrnienie, nadaje jedwabistą miękkość oraz promienny wygląd. Perłowa seria BioDermic Dermocosmetics oferuje krem do całodobowej pielęgnacji oraz krem do szyi i dekoltu. W kremie do twarzy, obok perły aktywnością wykazują się również: bioaktywny, redukujący przebarwienia ekstrakt z lukrecji o właściwościach łagodzących i ochronnych, odbudowujący olej macadamia oraz regenerujące woski z masła shea i oleju słonecznikowego. Natomiast w kremie do szyi i dekoltu, ekstrakt z pereł wspomagają wyselekcjonowane wyciągi z oliwki, wygłądzający, nawilżający oraz uelastyczniający olej ze słodkich migdałów.

OLIWKA ODKRYTA NA NOWO

 BioDermic Dermocosmetics lubi sięgać po nowe rozwiązania, ale uwielbia również odkrywać na nowo powszechnie znane składniki. Doskonałym przykładem jest seria oliwkowa. BIO kto nie słyszał o oliwce? Pewnie nie ma takich. Dlatego tu oprócz docenianych właściwości oliwy z oliwek, my również postawiliśmy na liście oliwne. To one mają nieprawdopodobne właściwości antyoksydacyjne, a co za tym idzie zwalczają wolne rodniki i przeciwdziałają procesom przedwczesnego starzenia. Dodatkowo oprócz oliwkowych składników znajdziesz nawilżający kompleks NMF oraz naturalne woski z kwiatów mimozy, jojoby i słonecznika, które intensywnie regenerują skórę i działają wygładzająco.

W serii oliwkowej polecają się krem na dzień i krem na noc.

ALOESOWE UKOJENIE

Tę serię reprezentuje tylko jeden, ale za to bardzo wyjątkowy kosmetyk. Jest to maska w płacie nasączonym serum aloesowym i naprawdę można się po niej spodziewać wiele dobrego. I aby nie być gołosłownym, to opowiemy o niej słowami recenzentki. „Cudownie odżywia, oczyszcza, ujędrnia, wygładza, wyrównuje koloryt skóry i głęboko nawilża” – napisała @wiolawojtkowiak i jak podkreśla „nie trzeba jej zmywać, a efekt jest WOW”. A dzięki wielu podobnym opiniom mamy pewność, że również pozostała kosmetyki BioDermic Dermocosmetics pozytywnie Cię zaskoczą.

Zabierz swoje opakowanie z ulubionym kremem – większe do domu, mniejsze na wakacje! BIO można mieć wszystko, co najlepsze zawsze pod ręką. Zapraszamy i życzymy udanych wakacji! www.sklep.biodermic.pl/

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Bez tego prezentu już nigdy nie pójdziesz na urodziny!

Prezenty nie muszą być nudne – ta forma każdemu się spodoba!

W ostatnim czasie na rynku pojawił się nowy sklep internetowy, który podbił serca Polaków, a szczególnie gwiazd. Alkohol na Prezent posiada szeroką gamę alkoholi na każdą okazję  Jak to działa? Jest to banalnie proste – poznaj ofertę!

HOT NEWS – Tylko u Nas! Joanna Krupa w ciąży na diecie od Magdy Gessler. Jakie ma zachcianki?

Wchodzisz na stronę, wybierasz okazję, następnie wybierasz swój ulubiony trunek i wpisujesz imię oraz własne życzenia na etykiecie. Łatwe proste i przyjemne, a do tego pięknie opakowane. Więc każdy będzie zadowolony z takiego prezentu!

Sklep posiada szeroką gamę butelek, zaczynając od whisky idealnej dla mężczyzn oraz coś bardziej wystrzałowego dla Pań – różowe bąbelki perfekcyjne dla przyjaciółki, siostry, żony! Dla osób, które stawiają na klasykę, świetnie sprawdzi się wódka oraz białe i czerwone wino. Ceny alkoholi są przystępne, a każdy upominek jest ekskluzywnie zapakowany i gotowy na prezent. 

PRZECZYTAJ – Marcin Tyszka zdruzgotany wydarzeniami z Białegostoku – Polska jest dla wszystkich

Alkohol na Prezent oferuję również takie trunki jak Moet, który pokochały gwiazdy!

Sklep stanowi zdecydowaną nowość na polskim rynku, a już podbił nie jedno serce.

Wystrzałowy pomysł na prezent. Zrobiliśmy mężowi prezent na 40-stę. Jak zobaczył whisky ze swoim imieniem oszalał. Dziękujemy bardzo na pewno będziemy zamawiać u Was butelki na wszystkie okazje – pisze jedna z klientek.

Wysyłka realizowana jest maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych wiec prezent można kupić nawet na ostatnią chwilę.

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.