Dawid Podsiadło to niesamowicie utalentowany chłopak. Zaistniał w talent show w TVN-ie, wykorzystał swój czas i zdobył niesamowitą popularność.

Aktualnie zamyka wszystkie sprawy związane z premierą płyty swojej grupy Curly Heads, z którą współpracował jeszcze przed X Factor, jednak wciąż myśli o swojej solowej przyszłości.

Ostatni singiel pt. ,,No” zdobył uznanie w Czechach i na Węgrzech i właśnie to zainspirowało artystę jak i jego wydawcę do wypróbowania swoich sił poza granicami.

Niestety Podsiadło to nazwisko trudne do wymówienia, dlatego gwiazdor postanowił przyjąć pseudonim David Ross, którego używać będzie poza Polską.

Zobaczcie co napisał na facebooku:

Dostaliśmy bardzo optymistyczną reakcję na singiel “No” z Czech i Węgier. 
Już niedługo właśnie tam będzie można w stacjach radiowych posłuchać dla nas ostatniego a dla tamtejszej publiczności pierwszego singla.
Zapraszam do zapoznania się z tym co po drugiej stronie następujących linków:
Jako że w planach podboje całego świata, musieliśmy stworzyć pseudonim, którego będę używał za granicami, by ułatwić co nieco zadanie mieszkańcom tamtych krain.
Od dzisiaj ten profil będzie posiadał dwie nazwy, ale praktycznie zmieni się niewiele dla użytkowników i odwiedzających. No najbardziej zauważalną zmianą będą już zawsze towarzyszące angielskie wersje postów. Będzie co prawda więcej okazji do wspierania naszej działalności za granicą, na tamtejszych listach, w tamtejszych konkursach o co będę Was pewnie od czasu do czasu prosił. 
Pseudonim, jak wszystko co do tej pory się dzieje (w kwestii nazewnictw), nie jest przypadkowy.

Przed nami kolejne wielkie wydarzenia, a powitamy je na profilu:

Dawid Podsiadło / David Ross

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 


Nie ma więcej wpisów