“Diagnoza” to niewątpliwie jeden z najbardziej oglądanych seriali stacji TVN.  Historię Anny możemy śledzić od początku września tego roku, a jej losy z odcinka na odcinek są coraz bardziej intrygujące. Leśniewska zda egzamin lekarski i znowu będzie pracować w zawodzie?

Co nas czeka w 11 odcinku serialu “Diagnoza”? Anestezjolog Olga Bujak (Beata Ścibakówna) mdleje podczas operacji, a Wolski (Maciej Zakościelny) przychodzi jej na ratunek. Kacper (Antoni Królikowski) musi dokończyć zabieg, ale dociera do niego przykra rzecz. Zwierza się z tego Dagmarze (Aleksandra Adamska) ,a stażystka jest zdegustowana wyznaniem Kacpra. Olga powoli dochodzi do siebie, ale Wolski zostawia kobietę na obserwacji co kobieta bagatelizuje. Tłumaczy się zmęczeniem w ostatnim czasie.

Artman (Adam Woronowicz) mówi żonie Marcie (Magdalena Popławska) o dużych szansach na posadę dyrektora w Berlinie. Zapewnia jej nowe lepsze życie, a Marta z trudem udaje dobrą żonę. Nieoczekiwanie informacja o awansie obiega szpital, a ordynator ma żal do Artmana, że o niczym jej  nie poinformował.

POLECAMY – TYLKO U NAS! SZCZEGÓŁY NA TEMAT OSZUKANIA MAMY HANNY LIS – DZIENNIKARKA NAGŁAŚNIA SPRAWĘ I ROZPRAWIA SIĘ Z OSZUSTAMI!

Anna (Maja Ostaszewska) i Wolski podejmują decyzję o wizycie Wiśniewskiego, radiologa z Gdańska. O czym mężczyzna nie chce z nimi rozmawiać? Komu tajemniczy mężczyzna zwierzy się z wizyty lekarzy?

Annie udaje się zdobyć kopię dokumentacji z nieudanej operacji. Zdjęcia tomografu są jednoznaczne – to Anna popełniła błąd. Mimo wspomnień porażki, Anna idzie na egzamin przywracający ją do zawodu. 

Martę znowu dotykają silne bóle podbrzusza, postanawia udać się na konsultacje do szpitalnego ginekologa. Diagnoza jest szokująca, a kobieta poprosi mężczyznę o milczenie. W jakiej sprawie? 

ZOBACZ TEŻ – ELEGANCKA SOKOŁOWSKA, KOLOROWA MACADEMIAN GIRL, PIRÓG I INNI NA OTWARCIU KLINIKI BEAUTY SKIN!

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziemy już dziś 14 listopada o godzinie 21:30 na stacji TVN!

IMG_4724

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

 

 

 


Nie ma więcej wpisów