Doda zaskoczyła wszystkich po raz kolejny! Ujawniła, że właśnie wzięła kolejny ślub!

Doda i Emil Stępień wzięli kolejny ślub, tym razem kościelny w hiszpańskiej Marbelli. Szczęśliwa wokalistka poinformowała na InstaStory, że to ich trzecia ceremonia! Para spacerowała po starówce, gdzie goście i mieszkańcy gratulowali im tego wyjątkowego wydarzenia.

I tym oto sposobem jesteśmy po naszym trzecim małżeństwie! Cywilny, piękny, romantyczny, taki jak sobie wymarzyłam i w przecudownej kaplicy w kościele w Marbelli

HOT NEWS- Marta Manowska miała wypadek! Co się stało?

Godzinę po tej radosnej wiadomości w jej mediach społecznościowych pojawiły się piękne zdjęcia z sesji ślubnej i długi komentarz artystki, dlaczego ukrywała związek. Doda napisała, że chciała, aby ich miłość mogła się rozwijać powoli, bez obecności mediów i hejtu.

Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa!

Zakochani zbudowali ten związek na początku oparty tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. To był powód dlaczego wolała nie upubliczniać tej informacji. Na koniec podziękowała wszystkim, którzy zachowali tę wiadomość w tajemnicy, 50 gościom uroczystości, księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości, a także pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała im ślubu już kilka tygodni temu!

Na koniec podziękowała również wszystkim za miłe słowa i życzenia! My też jeszcze raz gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zmarł światowej klasy reżyser. Milos Forman miał 86 lat.

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów