Edyta Górniak jest szczęśliwie zakochana? Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Edyta Górniak dotychczas nie miała szczęścia do kontaktów z płcią przeciwną. Były mąż Dariusz Krupa wciąż walczy o opiekę nad ich wspólnym synem Allanem. Kolejny wybranek, William, również nie okazał się księciem na białym koniu. 

POLECAMY – KOPCIUSZEK ZIELIŃSKA I “CODZIENNA” BRODZIK NA GALI! ZOBACZCIE JEDNAK DEKOLT HYŻY! TO ONA SKRADŁA SHOW!

Edyta po nieudanych przygodach miłosnych, w całości poświęciła się pracy. Wokalistka włożyła całe swoje serce w nowy format The Voice Kids, dzięki czemu zapomina o złych chwilach. W programie widać, że diwa jest niesamowicie szczęśliwa. Nie wiadomo czy jest to zasługa utalentowanych dzieciaków czy nowej miłości. 

Temat miłości Edyty wraca jak bumerang. Obecnie mówi się o relacji wokalistki z ojcem popularnych modelek Belli i Gigi Hadid, Mohamedem Haidem. Oboje poznali się pod koniec stycznia bieżącego roku podczas spotkania ze wspólnymi znajomymi. Magazyn Party donosi, że gdy multimilioner zobaczył na Edytę w okularach z kolekcji jej córki, nie spuszczał z niej oka. 

Następnie było już tylko goręcej. Mężczyzna zamówił Edycie helikopter, który przewiózł ją do willi na pustyni niedaleko Los Angeles. Wokalistka dała również recital podczas imprezy zorganizowanej przez biznesmena. Wszyscy byli oczarowani utworami Listen, Beyonce czy All My Love, Whitney Houston.

“Edi i Mohamed bardzo się polubili , ale łączy ich tylko przyjaźń” – twierdzi znajomy wokalistki

ZOBACZ TEŻ – DAKOTA JOHNSON I FILMOWY GREY NA PREMIERZE W PARYŻU! RITA ORA TYM RAZEM NIE PRZYSZŁA W SZLAFROKU!

Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Great personality, sense of humor Ladies and gentlemen Mr. Hadid ! @mohamedhadid

A post shared by EDYTA GORNIAK (@edytagorniak) on

With the talented and amazing music legend …. @edytagorniak

A post shared by Mohamedhadid (@mohamedhadid) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów