Śledź nas

news

Eurowizja 2023: wyciekł skład jury polskich preselekcji! TVP komentuje

Opublikowano

w dniu

skład jury polskich preselekcji

Za niecały tydzień odbędą się polskie preselekcje do Eurowizji. Do internetu trafił nieoficjalny skład jury!

W przyszłą niedzielę odbędą się preselekcje do Eurowizji, podczas których poznamy artystę, który będzie nas reprezentował w Liverpoolu. Kilka dni temu w “Pytaniu na Śniadanie” poznaliśmy zakwalifikowanych wykonawców, wśród których znaleźli się Natasza Urbańska, Maja Hyży czy Jann.

HOT NEWS- Sandra Kubicka wyjaśnia swoje słowa: “Nigdy nie wystąpię w TVP” – teraz poprowadzi program

Jak się okazuje, polskiego reprezentanta będą wybierać widzowie TVP w głosowaniu SMS-owym oraz specjalne jury. Telewizja Polska zapowiadała, że jurorzy to “osobowości muzycznych i medialnych oraz znawców tematyki eurowizyjnej”.

Teraz więcej światła na jury rzuca portal Wirtualne Media, który opublikował nieoficjalny skład grupy. Według informacji dziennikarzy, przewodniczącą 5-osobowego jury będzie Edyta Górniak, a obok niej artystów oceniać będą Agustin Egurrola, Marek Sierocki i dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia Marcin Kusy.

Informator portalu twierdzi, że TVP nie chce ujawniać tych informacji, aby nie doszło do próby przekupstwa.

Chodzi o to, żeby nie próbowali w żaden sposób przekupić jury. Taki zakaz publikacji nazwisk jurorów obowiązuje także podczas finału Eurowizji. Prosiła o to Europejska Unia Nadawców, która organizuje wydarzenie. Jednak niektóre kraje w zeszłym roku wyłamały się i opublikowały nazwiska osób zasiadających w jury

Portal opublikował też komunikat, który otrzymał od Centrum Informacji TVP. Według otrzymanej wiadomości, oficjalny skład jury poznamy 26 lutego:

Poznamy ich 26 lutego podczas koncertu “Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!”. TVP chce w ten sposób zadbać o to, aby decyzje jurorów były niezależnym, zgodnym z ich gustem muzycznym wyborem

Co sądzicie o składzie jury w tej formie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maryla Rodowicz wspiera Królikowskiego po zatrzymaniu – aktor wymownie zareagował

Fot. Screen Instagram

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością