Święto zakochanych już jutro. Wiele osób na całym świecie w sposób szczególny celebruje Dzień Świetego Walentego, ale nie polsko-czeska wokalistka. Okazuje sie, że Ewa Farna nie lubi popularnych Walentynek!

Ewa Farna, choć jest szczęśliwie zakochana, 14 lutego nie ma zamiaru świętować! Mimo to, liczy jednak na to, że jej ukochany nie zapomni o kwiatku.

Piosenkarka szczerze wyznała, że w ogóle nie przejmuje się Walentynkami. Nie wiedziała nawet, czy w Czechach obchodzi się to święto. – Nawet nie wiem, ale chyba tak. Ja nie obchodzę, bo to takie amerykańskie święto jak Halloween – stwiedziła Farna w rozmowie na antenie programu “Dzień dobry TVN”.

Zaraz jednak dodała, że choć nie lubi świętować dnia zakochanych, to ma nadzieję, że jej ukochany będzie o niej w tym dniu pamiętał. – Ja świętuję miłość codziennie, ale jednak jeśli tego dnia nie dostanę kwiatka, to robi mi się smutno i myślę, że chociaż ten kwiatek mógł kupić. Więc tak: nie świętuję, ale z kwiatka się ucieszę – przyznała szczerze Ewa.

Przypominamy, że Świety Walenty jest patronem nie tylko zakochanych, ale również osób chorych na epilepsję. Może w tym dniu warto pomyśleć również o tych drugich?

ewa-farna

Fot. screeny z facebooka


Nie ma więcej wpisów