Steczkowska nie będzie zachwycona!

O konflikcie Górniak i Steczkowskiej mówi się od lat. Obie Panie nazywane są diwami polskimi, więc rywalizacja jest tutaj wskazana. Dziwi natomiast fakt, że zdarza się słyszeć głosy, jako że gwiazdy się PRZYJAŹNIĄ…

POLECAMY – Chcesz być na bieżąco z informacjami trzecim dziecku Williama i Kate? Rodzina królewska przygotowała niespodziankę!

Na zaprzeczenie tych plotek dowód mieliśmy ostatnio w programie Bywanie na Dywanie, gdzie Edyta została poproszona o ocenienie sióstr Godlewskich, które zasłynęły wykonaniem piosenki z jej repertuaru “Pada Śnieg”:

„Ja nie słyszałam tego wykonania. Ale słyszałam o tym, że te dwie siostry bardzo lubią moją muzykę, moją osobę i że się zawsze pochlebnie wypowiadają. To jest bardzo miłe. Cieszę się, że zostawiam dobry ślad po sobie w różnych działaniach i że mam fanów w różnym wieku. To są ładne dziewczyny. Nie słyszałam ich, ale widziałam” – stwierdziła. 

Dziennikarz nawiązał do komentarzy, jako że jedna z celebrytek jest podobna do Justyny Steczkowskiej, na co Edi szybko odparła:

“Naprawdę? To złe skojarzenie”.

Potem było jeszcze gorzej… Został poruszony temat prowadzenia samochodu: 

„To jest jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu. Ja niby potrafię prowadzić auto, ale to jest taka odpowiedzialność, gdy wyjeżdża się na ulicę. Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruch kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić”.

Dziennikarz nie dawał za wygraną i poinformował artystkę, że jej „koleżanka” po fachu, często łamie prawo na drodze:

”-Justyna Steczkowska jest zagrożeniem warszawskich ulic.
– Jak to?
– Wjeżdża w autobusy pełne ludzi, inne auta, parkuje na przystankach.
Może make up robiła w tym czasie. To jest bardzo niebezpieczne”.

‏Oj, Justyna nie będzie zadowolona! 

ZOBACZ TEŻ – UPS! Esmeralda Godlewska nieświadomie pokazała nagie zdjęcie!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów