Justyna Sawicka zorganizowała uroczysty pokaz w restauracji Mojo Picon, aby zaprezentować swój najnowszy teledysk do utworu “Niezgoda”. Zobaczcie jak gwiazdy bawiły się na tej hiszpańskiej imprezie!

Finalistka Must Be The Music, Justyna Sawicka znakomicie rozwija swoją karierę. Rozpoczęła współpracę ze Szweckimi producentami, by wspólnie nagrać jej pierwszy singiel “Siła”. Teraz powstał kolejny utwór “Niezgoda”. Oba utwory są kierowane do kobiet, aby nigdy się nie poddawały i zawsze walczyły o swoje.

HOT NEWS- Gierszał i Chyra na premierze filmu “Pomiędzy słowami”!

Teledysk to utworu powstał na pięknej Fuerteventurze, jednej z Wysp Kanaryjskich. Podczas tygodnia zdjęć piosenkarka zdążyła zakochać się w hiszpańskim klimacie i zapowiedziała, że na pewno wróci tam na dłuższe wakacje. Dlatego też zdecydowała się przenieść ten nastrój do kanaryjskiej restauracji w Warszawie. Uczestnicy imprezy mogli się delektować owocami morza i rumami, przy akompaniamencie hiszpańskiej muzyki!

Podczas wydarzenia Sawicka wystąpiła z akustycznym recitalem, który mogły podziwiać liczne osobowości mediów i branży muzycznej. Na imprezie pojawiły się polska Barbie Anella, Siostry Godlewskie, Mandaryna, Patrycja Wieja i Marta Tomczak z Projekt Lady, Agnieszka Wielgosz, Anna Powierza, Anna Korcz, Agnieszka Mrozińska, a także panowie: Krzysztof „Kasa” Kasowski, Winicjusz Rzymyszkiewicz, Mariusz Wawrzyńczyk, Alex Caprice, Marek Kościkiewicz!

Słuchaliście już najnowszego utwory Justyny!?

POLECAMY- Joanna Jabłczyńska marzy o udziale w kolejnym show telewizyjnym?

Agnieszka Mrozinska i Alex Caprice, fot. Pawel Wodzynski


Nie ma więcej wpisów