Śledź nas
'

prze.tv

Herbuś o nowym programie tanecznym! Czy uważa go za konkurencje? Sprawdź!

Edyta Herbuś opowiada nam o swoich odczuciach względem nowego tanecznego talent show! Co sądzi gwiazda? Zobacz!

ZOBACZ – Romanowska nie chce wygrać TTBZ!?

Herbuś w roli jurora zasiada w programie „World of Dance” gdzie może być blisko ludzi, którzy tak jak ona pasjonują się tańcem. Tancerka w rozmowie z naszą redaktorką na pytanie czy nie uważa nowo powstałego programu „Dance Dance Dance” za konkurencję odpowiedziała:

Nie! Ja się bardzo ciesze, że powstaję kolejny program o mojej ukochanej pasji i cieszę się, że taka czysta zabawa w tym będzie i rozrywka!

HOT NEWS – Podsiadło znowu doceniony przez swoich fanów! Otrzymał wyjątkową nagrodę!

Myślicie, że Herbuś powinna bać się o nowy talent show, który może ukraść widzów jej programu?
Dajcie znać!

 

news

Madzia z Big Brothera już planuje dzieci – Oleh nie będzie zachwycony?

madzia
Madzia zdradziła nam swoje plany na przyszłość!

W programie Big Brother, Madzia nie tylko zdobyła sławę i popularność, ale przede wszystkim znalazła miłość. Celebrytka podczas wywiadu w warszawskim hotelu ibis Styles Warszawa Centrum, gdzie odbył się wernisaż i warsztaty kreatywne ibis Styles By Us zdradziła, że najpierw chciałaby mieć synka!

HOT NEWS- Łukasz Darłak z Big Brothera sprawdza się w zupełnie nowej roli – jak mu poszło?

Jej wymarzonym drugim dzieckiem, byłaby dziewczynka, której mogłaby robić kucyki i ubierać ją w różowe sukienki. Chciałaby, aby starszy brat opiekował się siostrzyczką. 

3 do 5. To jest taka dobra różnica wieku dla rodzeństwa.

Teraz Magda ma 31 lat i na razie nie śpieszy się do macierzyństwa, bo czasy się zmieniły. Jej babcia rodziła pierwsze dziecko jak miała 18 lat, teraz kobiety rodzą nawet po 40-tce. Ona sama daje sobie jeszcze 5 lat!

A co o dzieciach sądzi Oleh? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Pierwsze wyjście do ludzi Agnieszki Woźniak-Starak – wiemy, kto jej towarzyszył

Kontynuuj czytanie

news

Kordas chce wygrać dzięki fanom Littlemooonster96?

Czy Damian Kordas liczy na głosy fanów Littlemooonster96 w “Tańcu z Gwiazdami”? Znamy odpowiedź!

Podczas wywiadu w trakcie pierwszego odcinka najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami” spytaliśmy czy Damian Kordas liczy na wsparcie w postaci głosów od fanów Littlemooonster96. Jak wiadomo Angelika Mucha bardzo wspiera swojego kolegę w programie, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów.

ZOBACZ – Littlemooonster96 radzi Kordasowi w “TzG” – jak ocenia nadchodzącą edycję?

W wywiadzie Damian Kordas opowiedział o tym, jak bardzo stresujący był jego występ w pierwszym odcinku programu (warto zaznaczyć, że on i jego partnerka Janja Lesar wystąpili na parkiecie jako pierwsi). Czy Angelika Mucha dawała mu jakieś rady? 

No mówiła, żeby się nie stresować, ale ja jej mówię: “Dobra, na bank się nie stresowałaś w pierwszym odcinku”, więc jakby tę tylko radę mi dała.

Czy Damian Kordas liczy na wsparcie w postaci od głosów fanów Littlemooonster96?

Część fanów jakby moich to też fani Angeliki, wiec mam nadzieję, że oni też mnie wspierają.

A Wy kibicujecie Damianowi i Janji? Czy para ta ma szansę zdobyć Kryształową Kulę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Łukasz Darłak z Big Brothera sprawdza się w zupełnie nowej roli – jak mu poszło?

View this post on Instagram

Kochani! 🙈 Z tego wszystkiego dopiero teraz znalazłem moment na to aby napisać Wam kilka słów 🕺🔥 To było naprawdę emocjonujące wydarzenie! Myślałem, że moje doświadczenie w telewizji pomoże pokonać stres i wszystkie emocje związane z występem, ale jednak nie 🙈 Bałem się o wszystko–o to że pomyle kroki, że będę miał w głowie pustkę, że nie dam rady podnieść Janji, że podczas chasse będę wykręcał kolana na boki (😂😂😂). Udało się nam zatańczyć naprawdę cudownego jive i mimo tego, że czuję troszkę niedosyt jeśli chodzi o punkty od jury, to wiem że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej ❤️ wkreciłem się na Maxa w tą przygodę i chciałbym ją kontynuować jak najdłużej 🕺💃🔥 Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie, za każdy głos, za każdy SMS, za każdą wiadomość (obiecuję że na wszystkie odpisze 😘). Byliście dla mnie niesamowitą motywacją i sama myśl o tym że mnie wspieracie i kibicujecie jest cudowna ❤️ W tym tygodniu razem z @janja_lesar pokażemy Wam coś wspaniałego 🔥 Do zobaczenia w piątek przed telewizorami!!!! 😇😇😇

A post shared by Damian Kordas (@damiankordas) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Monika Miller i Jan Kliment oceniają pierwszy odcinek TzG. Monika tańczy lepiej niż Reni Jusis?

Za nami pierwszy odcinek 10 edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Jak oceniają go Monika Miller i Jan Kliment?

W wywiadzie podczas pierwszego odcinka “Tańca z Gwiazdami” spytaliśmy jak Monika Miller i Jan Kliment oceniają rozpoczęcie dziesiątej edycji show. 

Był stres, była ekscytacja, był strach. A teraz? No nie wiem, no też wydaje mi się, że strach i ta presja przed przygotowaniem do następnego odcinka – odpowiedziała Monika Miller

ZOBACZ – Żora Korolyov pojechał po TzG. Ola Kot: Każdemu się dostało

Co było najtrudniejsze w pierwszym odcinku? Tutaj Jan Kliment zażartował ze swojej partnerki, że najtrudniejsze było nauczyć się tańczyć. Po chwili Monika Miller dodała, ze dla niej najtrudniejsze było opanowanie emocji i stresu. Co para sądzi na temat tego, że z programu już po pierwszym odcinku odpadła Reni Jusis? Jan Kliment skomentował:

Już tu jestem trochę lat w tym programie i zawsze jest jakieś zaskoczenie.

POLECAMY – Boho Laura Samojłowicz błyszczy w modnej sukience – zobaczcie jej przemianę

Jednak, jak sam podkreślił, liczą się przede wszystkim głosy. Czy Monika Miller uważa, ze tańczy lepiej niż Reni Jusis?

Absolutnie nie! Ja w ogóle uważam, że jestem dosyć drewniana, jeżeli chodzi o taniec i staram się jakoś uczyć z dnia na dzień, ale zdecydowanie myślę, że Reni Jusis jest, była moją faworytką.

Jak myślicie, czy Monika Miller i Jan Kliment mają szansę na zdobycie Kryształowej Kuli? Będziecie im kibicować?

HOT NEWS – Wielki powrót? Martyna Wojciechowska ponownie poprowadzi znane reality show

View this post on Instagram

@m1ller.exe już gotowa! #tanieczgwiazdami #milanek

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Foto. Screen Instagram

 

Kontynuuj czytanie

news

Ola Kot twardo broni „Taniec z Gwiazdami” przed Żorą Korolyov

Ola Kot skomentowała ostrą wypowiedź Żory Korolyova na temat “Tańca z Gwiazdami”.

Jak wiadomo Żora Korolyov nie został zaproszony do udziału w obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Z tego też powodu po pierwszym odcinku show tancerz postanowił w dość mocny sposób skomentować werdykt jury w swoich mediach społecznościowych. Żora zarzucił jurorom, że oceniają uczestników głównie ze względu na sympatię czy uprzedzenia do nich. W wywiadzie realizowanym podczas wernisażu w warszawskim hotelu IBIS Styles Warszawa Centrum spytaliśmy, jak jego wypowiedź ocenia Ola Kot.

Trochę nie rozumiem tutaj postawy Żory. Oczywiście rozumiem, że jest mu przykro, że nie ma go z nami w tej edycji, ale to nie powód, żeby krytykować wszystkich, bo tak naprawdę każdemu z nas się dostało…

HOT NEWS – Doda triumfuje w sądzie – otrzyma 25 tysięcy zadośćuczynienia

Co więcej w wywiadzie Ola Kot odniosła się do tańca Basi Kurdej-Szatan, podkreślając, że wbrew opinii Żory, był on na bardzo wysokim poziomie. 

O tym, że to jest program nie tylko o tańcu wiemy doskonale już od kilku lat. Ja uważam, że to jest program, w którym taniec oczywiście istnieje, bo o to właśnie chodzi w każdym odcinku, ale też pokazuje ten program siłę oddanych fanów.

Jej zdaniem całkiem możliwe, że Żora Korolyov zapomniał przez chwilę, jaki jest prawdziwy cel programu. Zgadzacie się z Olą Kot

POLECAMY – Wielki powrót? Martyna Wojciechowska ponownie poprowadzi znane reality show

 

Foto. Screen Instagram

 

 

 

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.