Dzisiaj odbył się specjalny pokaz czterech części z serii filmów “Epoka lodowcowa”. Nie zabrakło na nim wielu gwiazd, które specjalnie na tę okazję zabrało swoje pociechy. Wśród nich byli Małgorzata Rozenek-Majdan, Olga Borys, Tomek Karolak z Violą Kołakowską, Monika Mrozowska, Kamila Szczawińska, Omena Mensah. Na imprezie pojawiła się również Agnieszka Jastrzębska.

Polecamy: Monika Mrozowska: Mama trójki dzieci zdradza swój sekret na świetny wygląd!

Przygody mamuta Manfreda, zwanego Mańkiem, leniwca Sida oraz tygrysa Diego zdobyły fanów na całym świecie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Ciekawe, pełne humoru historie można oglądać nawet kilka razy. Jakie perypetie przytrafiają się ekranowym ulubieńcom małych i dużych? Przekonały się o tym dzisiaj gwiazdy oraz przybyłe rodziny z dziećmi.

Do dyspozycji gości była m.in. strefa multimedialna pełna gier, strefa plastyczna, bajkowe tatuaże, mega puzzle prezentujące przygody filmowych bohaterów. Ponadto każdy  mógł poczuć się jak szalony Wiewiór, biorąc udział w konkursie „Latające żołędzie”. Na uczestników  czekała świetna zabawa, fantastyczne nagrody i upominki. Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć z bohaterami kultowej animacji.

Zobacz też: Które wcielenie Olgi Borys podoba Wam się najbardziej?

fot. Strefa Gwiazd/Marcin Kmieciński

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów