W poprzednich odcinkach programu “Gwiazdy na dywaniku” Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, aż dwa razy totalnie skrytykowali stylizacje koleżanki ze stacji Pauliny Drażby – nowej prowadzącej program “Zoom na miasto” w Polsat Cafe.

Tomek w programie powiedział: “…to jest tak jak ja bym się ubrał w ciuchy po Marcinie Gortacie. I nawet na kobiecie 184 cm  ta łamigłówka stylistyczna mogłaby się nie sprawdzić. A na Paulinie 146 w za dużym bucie, to się kompletnie nie sprawdza. Top z falą, jakieś witraże w uszach…”; “czy ona sama się tak ubrała i światło jej zgasło w garderobie… albo ktoś ją wpuścił w te maliny.”

A propos drugiej stylizacji Pauliny komentarze były m.in. takie:
Joanna: “…z takimi szerokimi cholewami buty, kozaki mogą nosić kobiety z nogami gazeli!”
Tomasz: “…te buty, no wodery po prostu. Trą ją w pachwinę prawie…”

Tomek stwierdził, że nie może już na to patrzeć i zadzwonił do Pauliny w trakcie programu z deklaracją że on ją “ogarnie”. Paulina stwierdziła, że skoro Tomek jest taki wszechwiedzący to zaprosiła go do siebie. W efekcie dziś o 22;00 w Polsat Cafe w specjalnym odcinku programu “Jacyków w Twojej szafie” zobaczymy efekty tego starcia. Czy Tomkowi uda się ta metamorfoza? Przekonamy się wieczorem.


Nie ma więcej wpisów