Kasia Kowalska w świetnej formie!

W weekend w warszawskim Fort Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej odbył się wyjątkowy akustyczny koncert Kasi Kowalskiej. Wydarzenie było związane z uczestnictwem artystki w kampanii reklamowej “Fortuny” i to dla zaproszonych gości i zarządu marki, Kowalska wraz z zespołem zaprezentowali akustyczne wersje znanych piosenek.

Polecamy: “FORTUNA SIĘ KOŁEM NIE TOCZY” – KASIA KOWALSKA W REKLAMIE FORTUNY

Zebrani w Forcie Sokolnickiego mieli okazję posłuchać na żywo największych hitów Kasi, zarówno z początku kariery jak i nowsze. Nie zabrakło utworów tj. “Wyrzuć ten gniew”, “Oto ja”, “Coś optymistycznego”, “Prowadź mnie”, “Spowiedź”. Nie zabrakło także najnowszego singla Kasi pt. “AYA”, który zwiastuje nowy album. Na bis, Kowalska zaśpiewała piosenkę “Hallelujah” Leonarda Cohena oraz “Sen o Warszawie” Czesława Niemena.

Przypominamy, że w czerwcu, do sieci trafił najnowszy singiel Kasi Kowalskiej pt. “Aya”, który zwiastuje nowy materiał. Póki co, artystka nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących płyty ale mimo wszystko jej najwierniejsi fani mają nadzieję, że ukaże się on już niebawem. Od ukazania się ostatniego wydawnictwa “Antepenultimate” minęło już 8 lat. 

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z koncertu. Naszym zdaniem Kasia nie tylko wokalnie wypadła wspaniale ale także pięknie się prezentowała!

Ekskluzywny koncert Kasi Kowalskiej

fot. Strefa Gwiazd/ Stach Leszczyński

 

 


Nie ma więcej wpisów