Na początku marca publikowaliśmy pierwszy zwiastun filmu Marty Plucińskiej pt. “Kochaj”. Przyjaźń miedzy czterema kobietami to pasmo niekończących się problemów ale i niezapomnianych przeżyć, a także niepohamowana chęć znalezienia miłości swojego życia. Taka zasada będzie obecna w komedii Plucińskiej.

Cztery przyjaciółki szykują się do wieczory panieńskiego i ślubu jednej z nich (Sawy, granej przez Olgę Bołądź). Okazuje się, że na umówioną imprezę zjawiają się wszystkie dziewczyny oprócz tej, która za kilka godzin ma stanąć na ślubnym kobiercu. Wszystkie perypetie bohaterki związane są oczywiście z…mężczyznami!

Polecamy: „Kochaj” – mamy zwiastun filmu z Bołądź, Popławską, Gąsiorowską, Kożuchowską i Lamparską!

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas – mówiła o filmie Marta Plucińska

Do sieci trafił oficjalny plakat filmu. Na zdjęciu widać wszystkie główne bohaterki komedii: Małgorzatę KożuchowskąOlgę BołądźAleksandrę Popławską, Magdalenę LamparskąRomę Gąsiorowską – Żurawską. Premiera zapowiedziana jest na 3 czerwca 2016 roku.

Czekacie na ten film? My jesteśmy bardzo ciekawi!

kochaj

Zdj – Screen z Facebooka


Nie ma więcej wpisów