Syn Krzysztofa Materny pogrążył Annę Głogowską! Firma cateringowa nie istnieje?

Wszystko zaczęło się rok tewmu w kwietniu, kiedy Cezary P. został zatrzymany za posiadania narkotyków – w jego samochodzie policja znalazła 430 działek kokainy, przeznaczonej dla klientów, pośród których w głównej mierze są znani polscy celebryci!

POLECAMY – Jemu ciągle mało! Alexander Rybak znów chce wygrać Eurowizję! Kogo i z czym będzie reprezentował?

Na tzn. liście dilera gwiazd znalazło się 200 popularnych nazwisk osób publicznych, ponoć nawet samych polityków! Do tej pory padły głównie nazwiska gwiazd, tj. Gąsowski, Maserak, czy Głogowska. To właśnie sprawa tej ostatniej jest najgłośniejsza…

Tancerka nie przyznaje się do kupowania u Cezarego P. narkotyków, a do…czerpania od niego pomocy cateringowej! Ponoć zatrzymany dowoził jej alkohol, czy jedzenie, w postaci kotlecików! Medialnie sprawa zatrzymała się na tym, ale w zeszły wtorek, ktoś postanowił zrujnować teorię Ani

Na rozprawie przesłuchiwany był syn Krzysztofa Matery, Michał Krzysztof M., który jak relacjonuje Super Express, nic nie słyszał o działalności cateringowej dilera gwiazd:

Prokurator nie omieszkał zapytać o catering także Michała M. Jednak ten powiedział, że nie przypomina sobie, by mężczyzna proponował mu alkohol czy jedzenie”.

Jemu samemu z kolei prokuratura zarzuca 11 spotkać z oskarżonym, z czego syn reżysera, przyznaje się tylko do jednego:

tego, co pamiętam, tylko raz kupiłem narkotykiPrawdopodobnie chciałem raz w ramach imprezy zaszaleć. Był to biały proszek. Nie pamiętam, ile płaciłem”.

To na pewno nie koniec tej głośnej sprawy, także z niecierpliwością czekamy na dalszy bieg wydarzeń. 

ZOBACZ TEŻ – To marzenie każdej kobiety! Kylie Jenner ma to szczęście. Zazdrościcie?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów