rccLNfDAHIo

Podczas Świątecznej Akcji Charytatywnej Pasaży Tesco zapytaliśmy Kamilę Szczawińską, Karolinę Malinowską oraz Natalie Siwiec, czy przyjaźń w showbiznesie jest możliwa?

Jedno z najpiękniejszych uczuć tuż obok miłości to przyjaźń. Kojąca świadomość, że w przypadku jakichkolwiek przeciwności losu masz kogoś na świecie, kto pomoże Ci nawet w środku nocy – bez względu na to, czy akurat masz obok siebie swoją miłość, czy nie.
Zapytaliśmy gwiazdy w C.H. Gocław przy okazji dekorowania pierniczków Świątecznej Akcji Charytatywnej Pasaży Tesco jak wygląda przyjaźń w ich wydaniu.

Polecamy – Siwiec, Gessler, Malinowska podczas Świątecznej Akcji Charytatywnej Pasaży Tesco

Natalia Siwiec podczas wywiadu zdradziła, że na obecnym etapie życia jej przyjaźń ma bezpośredni związek z jej nowo narodzonym dzieckiem. Wskazała weterankę w doświadczeniach opieki nad dziećmi, czyli posiadającą trójkę dzieci Karolinę Malinowską. Jak wspomniała każda z “mamusiek” daje jej dużo porad – widać, że gwiazdy wspierają się chętnie wymianą doświadczeń z macierzyństwa.

Kamila Szczawińska zdradziła za to, że ma tylko dwie przyjaciółki w showbiznesie:

“Znamy się od wielu, wielu lat. Właśnie między innymi Karolina Malinowska i Paulina Krupińska i obydwie są tutaj, więc idealnie. Z Pauliną przyjaźnie się 9 lat, z Karoliną z 16-17 lat, ale bardzo długo. Rzeczywiście widać po Nas, po tym jak się wspieramy, jak nasz przyjaźń medialnie też przebiega, to, że chronimy naszego życia prywatnego, pokazujemy tylko tyle ile chcemy pokazać, więc przyjaźń jest możliwa.”

Dziewczyny zdążyły się już w przyjaźni sprawdzić w bardzo wielu trudnych momentach i zawsze mogły na siebie liczyć, nawet w czasie ich wakacji.

Polecamy –  Czego Agnieszka Dygant zazdrościła Julii Wieniawie na planie “Kobiet maffi”?

A jak zdobyć i utrzymać taką przyjaźń? Receptę przedstawiła w wywiadzie Karolina Malinowska:

Ja myślę, że jak wiesz co robisz i wiesz po co gdzie jesteś, traktujesz siebie na równi z innymi, a innych na równi ze sobą, to dlaczego ma nie być?

Karolina potwierdziła przyjaźń z Natalią Siwiec – jest chętna jej pomagać i zawsze odbierać telefon “w nocy o północy”.

Trzymamy kciuki za podtrzymanie i rozwój przyjaźni gwiazd, a my pamiętajmy o swoich. Szkoda, że czasem mając przy sobie swoją ukochaną osobę jesteśmy skłonni je zaniedbać. Pamiętajmy, że trzeba je pielęgnować tak samo jak uczucie miłości.

Zobacz również – SZOK! Doda ze wstydu uciekła z prapremiery Pitbulla?

 

zdjęcia – informacja prasowa / AKPA.

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów