Śledź nas

news

Ku przestrodze: te gwiazdy prowadziły pod wpływem alkoholu – wiemy, jak je ukarano

Opublikowano

w dniu

alkoholu

Niestety lista gwiazd, które prowadziły pod wpływem alkoholu nie jest krótka…

Dwa dni temu wokalistka zespołu Bajm, Beata K. została zatrzymana przez policję podczas prowadzenia samochodu. Cudem nie spowodowała nieszczęścia, bo w wydychanym powietrzu miała aż 2 promile alkoholu. Niestety pijani kierowcy to ciągle plaga w naszym kraju – a to oni powodują najwięcej groźnych wypadków. Z tej nieprzyjemnej okazji, przypominamy inne gwiazdy, które również wsiadły za kierownicę “na podwójnym gazie”.

HOT NEWS- Mrozu występuje na barce podczas Jim Beam Welcome Sessions Tour [zdjęcia]

Borys Szyc aż dwukrotnie został zatrzymany przez policję po pijanemu. W 2008 r. u aktora wykryto 0,65 promila w wydychanym powietrzu, trzy lata później sytuacja się powtórzyła. Aktor, który zmagał się z alkoholizmem przez dwa lata nie mógł prowadzić pojazdów i zapłacił grzywnę, w wysokości czterech i pół tysiąca złotych. 

Osobą, która również zmaga się z problemem alkoholowym jest Ilona Felicjańska. W 2010 r. spowodowała groźny wypadek, podczas którego wjechała w 3 auta. Alkomat wykazał 2,3 promila. Wtedy pozbawiono ją prawa jazdy na 3 lata, otrzymała karę roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata oraz grzywnę w wysokości 1000 zł. 

Kolejny na niechlubnej liście jest Kamil Durczok, który w 2019 r. spowodował wypadek na trasie A1. Dziennikarz miał 2,6 promila w wydychanym powietrzu. W czasie wypadku stracił panowanie nad autem i staranował barierki. Wtedy ogłosił, że cierpi na chorobę alkoholową i rozpoczyna terapię.

Joanna Liszowska 7 lat temu staranowała swoim Porsche inny samochód. Aktorka miała 1,2 promila. Sąd zabrał jej prawo jazdy na dwa lata oraz nakazał zapłacić grzywnę w wysokości 7 tys. złotych. Aktorka odbywała też prace społeczne.

Co ciekawe, aktor Daniel Olbrychski otrzymał surowszą karę niż Liszowska. Aktor nie spowodował wypadku, a został zatrzymany przez policję podczas rutynowej kontroli. Wtedy okazało się, że ma 0,9 promila. Sąd okazał się surowy, bo zabrał mu prawo jazdy na 3 lata i musiał zapłacić 10 tys. złotych grzywny.

Ewa Farna w młodości także miała sporo za uszami. Po ukończeniu egzaminów maturalnych w Czechach razem z przyjaciółmi hucznie imprezowała. Niestety później wsiadła za kółko, mając 1 promil alkoholu. Podróż zakończyła się nieszczęśliwie, bo uderzając w drzewo. Wokalistka trafiła do szpitala z powierzchownymi ranami oraz wstrząsem mózgu. Straciła prawo jazdy na dwa lata oraz zapłaciła grzywnę w wysokości 6 tys. złotych.

Tomasz Stockinger przez lata był twarzą kampanii promującą bezpieczną jazdę. Jednak w 2009 r. zapomniał o hasłach, które głosił i spowodował wypadek uderzając w dwa samochody. Co gorsze, uciekł z miejsca zdarzenia, mając 2,3 promile. Poniósł karę roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata oraz zapłacił grzywnę w wysokości dziesięciu tysięcy złotych. 

Piłkarz Michał Żewłakow w 2020 r. wjechał w tył autobusu miejskiego w Warszawie. We krwi miał 1,6 promila. Sąd zabrał mu prawo jazdy na 3 lata oraz 20 tys. złotych grzywny.

Przypominamy, że dla bezpieczeństwa swojego oraz innych nie wolno kierować po spożyciu alkoholu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Uduchowiona Górniak, walentynkowa Cleo i Steczkowska jak z horroru na Festiwalu w Opolu

olbrychski
scena z: Daniel Olbrychski, SK:, , fot. Telus/AKPA
scena z: Tomasz Stockinger, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Fot. Akpa

Fot. Akpa/Instagram

AW

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością