Śledź nas

casting

Lego Masters powraca z drugą edycją – casting trwa

Opublikowano

w dniu

Lego Masters

Lego Masters Polska doczekał się drugiej edycji!

Program Lego Masters powstał w 2017 w Wielkiej Brytanii. Później powstały m.in. edycje amerykańskie, australijskie, niemieckie, holenderskie i w końcu polska. Uczestnikami show są pary złożone z dorosłych i dzieci, którzy układają imponujące obiekty z klocków. Nagrodą w programie jest 100 tys. złotych! Jesienią zeszłego roku powstała pierwsza edycja show w Polsce.

HOT NEWS- Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo: znamy zwycięzcę 14. edycji – było nostalgicznie i imprezowo!

Właśnie ruszył casting do drugiej edycji programu! Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz dostępny na stronie tvn.pl. Mogą się zgłaszać osoby powyżej 12. roku życia. Wymagania zakładają:

uczestnik musi być mieszkańcem Polski i płynnie posługiwać się językiem polskim. Osoba zgłaszająca się do programu musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na udział w castingu musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych. Uczestnik nie może być osobą karaną

Nagrania mają powstać we wrześniu i październiku tego roku. Na razie niewiadomo, czy skład jurorski: Aleksandra Mirecka i Paweł „Brodaty Geek” Duda pozostanie bez zmian.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miss Universe 2020: Natalia Piguła podbija serca zagranicznej widowni – finał już za dwa dni

Fot. Screen Instagram

AW

casting

Ninja Warrior Polska powraca – zgłoś się do castingu

Opublikowano

w dniu

warrior

Ruszyły castingi do szóstego sezonu Ninja Warrior Polska! Zawalcz o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i
nagrodę główną 150 tysięcy złotych!

Czas na kolejną dawkę niepowtarzalnych sportowych emocji. Jeśli lubisz aktywność fizyczną, nowe wyzwania i chcesz przeżyć przygodę życia, weź udział w castingu i zmierz się z legendarnym torem przeszkód w Ninja Warrior Polska.

HOT NEWS- Rafał Grabias oszukany przez byłego. Kolejna ofiara Tindera?

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy!

Jeśli chcesz wziąć udział w programie musisz mieć ukończone 18 lat. Mile widziane
są także te osoby, które brały udział w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl

Nie czekaj, wyślij zgłoszenie już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mandaryna z Fabienne, ponętna Madeńska i Sztaba z żoną na otwarciu nowego klubu

warrior

fot. informacja prasowa

WG

Kontynuuj czytanie

casting

Sanatorium miłości: ruszył casting do 5. edycji programu

Opublikowano

w dniu

przez

Sanatorium miłości

Jesteś po 60.-tce i marzysz o poznaniu kogoś nowego? Sprawdź, jak zgłosić się do Sanatorium Miłości!

Telewizja Polska zaprasza do wzięciu udziału w castingu do najpopularniejszego reality show dla seniorów, czyli Sanatorium miłości. Kandydaci i kandydatki muszą ukończyć 60. rok życia, być stanu wolnego i pragnąć odmienić swoje życie!

HOT NEWS- Finał Mask Singer: kto kryje się za kostiumami Deszczu, Bociana i Koguta!?

W castingu do poprzedniej edycji wzięło udział prawie 1000 osób z kraju i z zagranicy. Aby się zgłosić należy wysłać zgłoszenie zawierające wymagane informacje (imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania, kilka fotografii) na adres e-mail: sanatoriummilosci@tvp.pl. Czas na wysłanie zgłoszenie upływa 12 sierpnia 2022 roku.

Program jest autorskim formatem TVP. Gospodynią wszystkich edycji jest Marta Manowska, która wspiera 12 seniorów w ich przygodzie w tytułowym sanatorium. Mają różne życiowe doświadczenia, czasami bardzo trudne i bolesne. Łączy ich jedno. Są samotni, poszukują ciekawych przygód, emocji i nowych znajomości, przyjaźni, a nawet miłości.

Lubicie ten program?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Stuhr, Grochowska i Damięcki na premierze filmu „F*cking Bornholm” [zdjęcia]

Fot. Materiały prasowe TVP

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Lego Masters: ruszył casting do trzeciego sezonu!

Opublikowano

w dniu

przez

Lego Masters

Lego Masters powraca! Sprawdź, jak się zgłosić!

Wyjątkowy program Lego Masters cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów, jak i wśród uczestników. Format zapewnia rozrywkę dla całej rodziny, w którym uczestnicy przekraczają granice wyobraźni tworząc imponujące budowle z klocków.

HOT NEWS- Kozidrak, Bujakiewicz i Urszula na Koncercie Wdzięczności w TV Puls [foto]

Właśnie ruszył casting do 3. edycji programu! Najważniejsze wymagania? Kreatywność, determinacja i pasja. Podczas zadań uczestnicy mogą zademonstrować nie tylko umiejętności techniczne, ale również uwolnić pokłady kreatywności. 

Na casting mogą się zgłosić  osoby od 12. roku życia. Uczestnik musi być mieszkańcem Polski i płynnie posługiwać się językiem polskim. Osoba zgłaszająca się do programu musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na udział w castingu musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych. Uczestnik nie może być osobą karaną. Link do zgłoszenia znajduje się TUTAJ!

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Brodka, Zawiałow i Zalewski na gali Fryderyki 2022 – znamy wyniki [zdjęcia]

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Przed nami 14. edycja Mam Talent! – casting trwa

Opublikowano

w dniu

przez

Mam Talent!

Mam Talent powróci na antenę jeszcze w tym roku!

Mam Talent to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych na świecie. Zaletą formatu jest fakt, że zgłosić się może praktycznie każdy, kto posiada jakiś, najbardziej szalony, talent. W Polsce powstanie już 14. edycja show!

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

13 kwietnia ruszył casting online do programu. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie TVN i nagrać krótki filmik z prezentacją swojego talentu oraz przedstawić siebie w kilku słowach. Nowa edycja znajdzie się w jesiennej ramówce stacji.

Przypomnijmy, że 13 edycja show powróciła na antenę po dwuletniej przerwie, jesienią zeszłego roku. Nielsen Media podał, że program oglądało średnio 1,86 mln widzów i stacja była liderem oglądalności w tym paśmie.

Zgłosicie się?

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Karolina Chapko przeszła metamorfozę w filmie u boku Królikowskiego

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY