Marcin w końcu pozna prawdę! Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach “M jak miłość”!

To już pewne! W nowych odcinkach “M jak miłość” Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, że malutka Maja jest jego córką! Co więcej, dojdzie do ostrego starcia Marcin kontra Artur (Tomasz Ciachorowski)! Koniecznie przeczytajcie, jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialowej “Emki”!

HOT NEWS – Anna Głogowska nie popuści – będzie walczyć o dobre imię!

Nowe odcinki “M jak miłość” powracają na antenę TVP2 już 8 styczniaArtur razem z Izą (Adriana Kalska) nadal wychowują małą Maję, o której istnieniu nie ma pojęcia biologiczny ojciec dziecka – Marcin! Przypomnijmy, że Artur nakłamał Chodakowskiemu, iż Iza poroniła…! Wiadomo już, że wszystko jednak w końcu się wyda i każdy pozna prawdę! A jak to się wydarzy? 

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) przypadkiem spotka Izę na spacerze z wózkiem! Kobieta szybko połączy ze sobą fakty i domyśli się, iż ojcem dziecka może być Marcin. Co ciekawe, sama Iza potwierdzi jej przypuszczenia. Natomiast Artur zacznie szantażować Chodakowską, obawiając się, iż prawda wyjdzie na jaw! Aleksandra mimo gróźb spotka się jednak z Olkiem (Maurycy Popiel) i o wszystkim mu opowie…

POLECAMY – WOW! Powstaje pierwszy polsko-bollywoodzki film! W obsadzie największe gwiazdy!

Zdradzamy także, iż w najnowszych odcinkach “M jak miłość” Marcin w końcu dowie się, że Maja jest jego córką, a Artur cały czas go okłamywał! Chodakowski zaatakuje rywala i rzuci się na niego z pięściami…! Szok! Czy w serialu dojdzie do kolejnej tragedii!? Tego dowiemy się już wkrótce! Będziemy uważnie śledzić te wydarzenia!

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów