W “M jak miłość” nie zabraknie wielkich emocji. Sprawdźcie, jak dalej potoczą się losy serialowych bohaterów. 

“M jak miłość” nie przestaje nas zaskakiwać. Na telewidzów czeka kolejna dawka emocjonujących wątków. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu? Przeczytajcie. 

HOT NEWS – Olga Kalicka ma romans z Maćkiem Musiałem? Mamy komentarz!

Do obsady dołączy Paweł Deląg. Przystojny aktor wcieli się w rolę Michała Ostrowskiego. Mężczyzna odziedziczy dom po ciotce i tym samym stanie się nowym sąsiadem Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Przypomnijmy, że Chodakowska w spadku otrzymała zrujnowaną posiadłość na przedmieściach Warszawy. To właśnie tam, przy ulicy Wietrznej, pozna Michała. Co więcej, Chodakowska wyzna Wojtusiowi, że chciałaby przeprowadzić się do odziedziczonego domu i zacząć ich życie zupełnie od nowa. 

– Mówisz serio? Naprawdę? Mamy się przenieść do tej rudery na stałe?

– Karmel będzie miał gdzie biegać, niedaleko jest szkoła, odpadłyby dojazdy, dwie ulice dalej jest Deszczowa i babcia Basia… 

Wojtek jednak bez większej namowy zgodzi się na propozycję Joasi. 

POLECAMY – Jakie polskie gwiazdy wsparły inicjatywę Czarnego Piątku?

W życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) czas na kolejne zmiany. Mężczyzna zaproponuje Ani (Maria Pawłowska), by znów byli razem. Czy piękna dziennikarka powie TAK? Oprócz miłosnych uniesień nie zabraknie także ostrego starcia z Arturem (Tomasz Ciachorowski). Tym razem walka o Maję odbędzie się już w sądzie. Rywal podczas rozprawy zrobi wszystko, aby tylko wyprowadzić Chodakowskiego z równowagi. Oskarży go nawet o brak opieki nad małym Szymkiem. Sąd ostatecznie zleci wykonanie badań genetycznych w sprawie ojcostwa Mai. Czy Artur posunie się aż tak daleko i sfałszuje ich wynik? 

Dramatyczne zdarzenia będą miały miejsce także w życiu Olka (Maurycy Popiel). Załamana rozstaniem z lekarzem Aneta (Ilona Lewandowska) włamie się do jego mieszkania. Co więcej, kobieta będzie uzbrojona w kanister z benzyną… 

– Zachciało ci się igrać z ogniem, to dostaniesz za swoje, kotku. 

Czy Aneta podpali mieszkanie Olka? Jak dalej potoczą się losy głównych bohaterów? O tym przekonamy się już niedługo.

Pamiętajcie, że nowy odcinek “M jak miłość” już w ten poniedziałek o godzinie 20:50 na antenie TVP2.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. mjakmilosc.tvp.pl


Nie ma więcej wpisów