Prowadzący “Tylko Muzyka. Must Be The Music” narobił sobie problemów. A wszystko z powodu… ekscentrycznych strojów, w których Maciek Rock pojawia się na scenie show Polsatu.

Stroje Rocka bardzo często budzą kontrowersje. Okazuje się, że nie tylko wśród widzów. Z powodu jednej ze stylizacji, Maciej został wezwany na dywanik!

„To była marynarka z “rzeźbionymi” ramionami przerobiona z damskiej sukienki. Ciasna i niewygodna jak kołnierz ortopedyczny. Trafiliśmy za to na dywanik i przez kolejne dwie edycje byliśmy pod stałym nadzorem” – zdradził w magazynie InStyle Maciej Rock.

Prowadzący “Must Be The Music “ nie zamierza jednak przestać eksperymentować z modą.

„Z moją stylistką chcemy przekraczać granice, pokazać, że faceci nie muszą nosić wyłącznie czarnych garniturów, koszuli i krawata. Mógłbym co tydzień mieć grzeczne, świetnie skrojone marynarki. Wtedy cieszyliby się reżyser, pani dyrektor i moja mama. Ale to jest pójście na łatwiznę” – mówi Maciek Rock, który najlepiej czuje się podobno w spranych dżinsach i koszulce.

Ciekawe w jakim stroju pojawi się w najbliższą niedzielę podczas drugiego półfinałowego odcinka “Must Be The Music”? Będziecie oglądać?

Zobaczcie wszystkie dziwne stylizacje Maćka Rocka w programie.


Nie ma więcej wpisów