Śledź nas

film

Magdalena Cielecka o dubbingowaniu Angeliny Jolie!

W piątek na ekranach kin zadebiutuje produkcja Disneya „Czarownica”. Główną rolę w filmie zagrała Angelina Jolie. Będziemy mogli zobaczyć angielską wersję filmu z polskimi napisami oraz z dubbingiem.

W polskiej wersji Magdalena Cielecka wcieliła się w tytułową czarownice. Podstawianie głosu do nagranego obrazu jest dwa razy trudniejsze, ponieważ trzeba wyczuć co miało być przekazane w danej scenie.

“Wabikiem był dla mnie fakt, że w filmie zagrała Angelina Jolie. Dopiero, kiedy zrobiłam pierwsze próby, zorientowałam się, że sama postać bardzo do mnie pasuje. Jest tragiczna, skomplikowana i przechodzi gigantyczną przemianę. Ma w sobie wszystko, co pozwala ją najpierw znienawidzić, potem pokochać, a na końcu się nią wzruszyć. W tym przypadku trudność polegała na tym, by nie przeszarżować aktorsko” – rozmowa z Interią

Premiera obędzie się już 30 maja!

0385848

 

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

film

Doda zatrzymana! Co dalej z Jej rolą w “Pitbullu”?

Dorota R. zatrzymana przez policję! Co dalej z filmem “Pitbull. Ostatni pies”, w którym piosenkarka gra jedną z głównych ról? 

Dorota R., szerzej znana jako Doda, została dzisiaj zatrzymana przez policję i przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie nadal przebywa. Prowadzone są pierwsze czynności wyjaśniające Jej współudział w wymuszeniu ponad miliona złotych od Emila H. oraz związek z grupą przestępczą. 

HOT NEWS – Dorota R. zatrzymana przez policję! Co dalej z piosenkarką?

Trwają ostatnie zdjęcia na planie filmu “Pitbull. Ostatni pies”. Reżyser Władysław Pasikowski do współpracy zaprosił właśnie Dorotę R. , która zadebiutuje na dużym ekranie. Artystka wciela się w postać żony bohatera granego przez Cezarego Pazurę. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że zdjęcia na planie zakończą się już 27 listopada. Premiera filmu “Pitbull. Ostatni pies” zaplanowana jest na marzec 2018r. Czy to oznacza, że zatrzymanie Doroty R. nie wpłynie na powstanie filmu? 

POLECAMY – Fani zaniepokojeni o Dodę. Pytają: pójdzie siedzieć?

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

film

Kinga Preis gwiazdą grudniowej “PANI”: Lubię samotność. Taką we dwoje

Kinga Preis promienieje na okładce!

Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy numer magazynu “PANI”. Bohaterką grudniowego wydania jest jedna z najbardziej cenionych i popularnych aktorek w Polsce, mianowicie Kinga Preis

Zobacz również: KINGA PREIS W “TWOIM STYLU”: ILE MUSZĘ MIEĆ, ŻEBY BYĆ?

Wszystkim fanom Preis przypominamy o nowości filmowej z jej udziałem. Już 2 lutego 2018 roku na ekrany polskich kin wejdzie najnowszy film autorki filmu “Moje córki krowy” Kingi Dębskiej. Nowa produkcja pt. “Plan B” z główną rolą Kingi Preis to obyczajowy film o miłości. Widzowie poznają głównych bohaterów kilkanaście dni przed Walentynkami, a w ich życiu następują niespodziewane sytuacje. Obok Preis zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Agnieszkę Żulewską, Romę Gąsiorowską i Krzysztofa Stelmaszyka.

 

Jak się Wam podoba okładka z Preis?

 

 

 

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

film

13 kreacji Cate Blanchett w filmie “Manifesto”. To prawdziwy aktorski kameleon!

Już w piątek oficjalna premiera filmu z Cate Blanchett!

Jesteście fanami kreacji filmowych Cate Blanchett? Film z 2015 roku, z jej udziałem, już w najbliższy piątek trafi do regularnej dystrybucji kin w całej Polsce. Z niecierpliwością czekaliśmy na film “Manifesto”, który na całym Juliana Rosefeldta Blanchett doceniono na świecie, a Cate Blanchett odebrała za swoje niesamowite kreacje już dwie statuetki oraz otrzymała 4 nominacje.

“Manifesto” to 13 różnych manifestów (fragmenty), które wygłasza na ekranie  Cate Blanchett. Aktorka ucharakteryzowana na 13 kompletnie różnych postaci m.in. gospodynie domową, nauczycielkę, robotnicę, wdowę, punkówę, prezenterkę telewizyjną czy bezdomnego mężczyznę. Manifesty są autorstwa pisarzy i reżyserów, malarzy i tancerzy, rzeźbiarzy i poetów, filozofów i architektów: von Triera, Marksa, Apollinaire’a, Malewicza. W swoich performance’ach Blanchett nie tylko demonstruje najwyższej próby aktorski kunszt, ale także wraz ze swoimi bohaterami testuje potęgę dwudziestowiecznych proroctw, które Rosefeldt umieszcza w często zabawnych kontekstach.

Za zdjęcia w filmie odpowiada Christoph Krauss, który w sposób fantastyczny i nieoczywisty ukazuje m.in. studio telewizyjne, pejzaże i industrialne przestrzenie. Widz ma wrażenie, że kamera płynie po ekranie, a zastosowanie slow motion, dodatkowo potęguje niezwykłość ujęć.

Zobaczcie zwiastun “Manifesto” – najwyższy kunszt aktorstwa Cate Blanchett. 

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

film

Gwiazdy na premierze filmu “Najlepszy” Łukasza Palkowskiego

“Najlepszy” to jeden z bardziej oczekiwanych filmów tego roku. Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie?

Film Łukasz Palkowskiego “Najlepszy” został doceniony na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Opowiada historię sportowca Jerzego Górskiego, który został Mistrzem Świata w podwójnym triathlonie, konkurencji zwanej Ironman. Aby osiągnąć sukces, oprócz przeciwności fizycznych, musiał dodatkowo pokonać uzależnienie od narkotyków i wiele innych przeciwności. W roli głównej możemy zobaczyć Jakuba Gierszała.

HOT NEWS- Gala Doskonałość Roku Twojego Stylu 2017 za nami!

Na premierze nie mogło zabraknąć obsady filmu jak i innych  gwiazd pragnących obejrzeć film. Na czerwonych dywanie wystąpili Magdalena Cielecka, Janusz Gajos,  Arkadiusz Jakubik, Tomasz Kot, Kamila Kamińska, Mateusz Kościukiewicz, Anna Próchniak.

POLECAMY- Dlaczego Paweł Poręba przegrał finał “Wyspy Przetrwania”? “Przeczuwałem, że Kasia wygra…” [wideo]

sta_1331

Zdjęcie 1 z 30

Fot. Strefa Gwiazd/ Stach Leszczyński

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.