news
Małgorzata Rozenek-Majdan wbija szpilę Dodzie?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!
Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał! Wszyscy fani programu “Azja Express” typowali Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana na zwycięzców show, a tymczasem para pożegnała się wczoraj z “przygodą życia”. Czy odpadnięcie do tego stopnia zdenerwowało Majdanów, że postanowili dogryźć Dodzie?
Polecamy: Azja Express: Małgosia Rozenek – Majdan i Radek Majdan odpadają. Zaskoczeni?!
Można przypuszczać, że to jakaś ustawka. Najpierw Agnieszka (Szulim) Starak-Woźniak pojawiła się z byłym Dody Emilem Haidarem na jednej imprezie i zaprosiła na swój ślub również byłego piosenkarki Adama “Nergala” Darskiego, a teraz Majdanowie wrzucili do sieci zaskakujące zdjęcie.
Jak się okazuje, autorka najpopularniejszego zdania tej jesieni, czyli “nie mów do mnie teraz!” i jej cierpliwy jak aniołek mąż także przyjaźnią się z Nergalem.
Przypadek?
Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan sama na dużych zakupach! Gdzie Radosław?
fot. screen z Instagram
Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!
news
„Taniec z Gwiazdami”: Maciej Musiał w roli jurora i zaskakująca eliminacja. Kto odpadł w siódmym odcinku?
Ogromne emocje zdominowały siódmy odcinek „Tańca z Gwiazdami”! W jubileuszowej, 30. edycji programu nie zabrakło wzruszeń, łez i niezapomnianych momentów na parkiecie. Uczestnicy rywalizowali w rytmie włoskich przebojów, a ich występy wywoływały mieszane reakcje – niektóre zachwycały jury, inne wzbudzały burzliwe komentarze w sieci. Kto zachwycił swoim tańcem, a kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdź, kto odpadł w tym odcinku!
Dzisiejszy, siódmy odcinek “Tańca z Gwiazdami” przybliża nas coraz bardziej do finału. Ten wieczór uświetniły włoskie klimaty, gdyż tematem odcinka było Italo disco, a pary tańczyły do włoskich hitów. Po występach solowych nadszedł czas na „Potańcówkę z Maćkiem Musiałem”, podczas której sam aktor dołączył do grona jurorów. Następnie z turnieju eliminowano kolejne pary – ta, która odpadła jako pierwsza, otrzymała najmniej punktów, natomiast para, która przetrwała do końca, zdobyła najwięcej dodatkowych punktów, poprawiających jej ogólną punktację z odcinka.
Jak zawsze, oprócz fanów, publiczności i bliskich uczestników, na widowni nie zabrakło także znanych postaci ze świata mediów i internetu. Wśród zaproszonych gości pojawili się Agnieszka Hyży, prowadząca „Halo tu Polsat”, raper i influencer Edzio Rap, choreograf Maciej Zakliczyński, influencerka Barbara Cichocka-Mruk oraz aktor Jarosław Boberek.
POLECAMY: Tort Cichopek i Kurzajewskiego zachwycił wszystkich. A to, co jedli goście, robi jeszcze większe wrażenie
Poznaj punktację i opinie jurorów za siódmy odcinek
- Katarzyna Zillmann i Janja Lesar
- Taniec: Rumba
- Punkty: 40 (najwyższa nota odcinka)
- Komentarz jurora:“Moje serce biło w rytm Twojego, po prostu się wpasowało […] Pokazałaś, że tak wygląda rumba człowieka, człowieka przez duże CZ. Ja bym Cię przytuliła, marzyłam o tym, żeby Cię przytulić” – mówiła zachwycona Iwona Pavlović.
Reakcje fanów pojawiły się błyskawicznie – internet aż huczał od opinii o ich tańcu.
One się całowały?; Jestem zachwycona, dziewczyny przekroczyły absolutnie każdą skalę, każdą granicę; To było przepiękne; Moim zdaniem nie zasługuje na 40 punktów; Ten pocałunek był niesmaczny; Jak zwykle ogień – komentowali widzowie na Instagramie.
2. Barbara Bursztynowicz i Michał Kassin
- Taniec: Salsa
- Punkty: 23 (najniższa nota odcinka)
- Komentarz jurora:“Dzisiaj ta salsa była łagodna, ale z delikatną nutką chili. Pani naprawdę w tym programie rozkwita” – zauważył Rafał Maserak. Z kolei Iwona Pavlović nie szczędziła słów mówiąc: “Ja bym chciała, żeby tego ruchu było więcej. Jesteś przeurocza, wszyscy Cię kochają […] Twoje stopy nie pracują, Twoje nóżki mało pracują, brakuje mi tej samodzielności”.
Widzowie byli zachwyceni i nie szczędzili komentarzy pod postami programu oraz uczestników.
Basia wygląda obłędnie; Basia dała czadu jak na swój wiek; Basia do finału; Mało tańca z tańcu niestety; Jak dorosnę chcę być jak Basia; Chciałabym tak pięknie wyglądać; Za mało punktów – pisali obserwatorzy na Instagramie.
3. Marcin Rogacewicz i Agnieszka Kaczorowska
- Taniec: Taniec współczesny
- Punkty: 33
- Komentarz jurora:“Trochę mi zabrakło więcej oddechu. Taniec współczesny wywodzi się z życia” – zauważył Tomasz Wygoda. Z kolei Maserak dodał: “Dla mnie to było efektowe, dodaliście do tego autentyczne emocje i efekt jest murowany”.
Taniec wzbudził ogromne poruszenie wśród widzów, którzy natychmiast ruszyli do sieci, by podzielić się emocjami.
Coś mało punktów dostali; Powinno być 40 punktów; Czy musicie się całować wszędzie?; Ten pocałunek był żałosny; Nie lubię ich, ale jak dla mnie to był ich najlepszy taniec; Najlepszy taniec wieczoru – pisali fani w social mediach.
4. Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko
- Taniec: Samba
- Punkty: 40 (druag najwyższa nota odcinka)
- Komentarz jurora:“Cud się zdarzył przed chwilą na parkiecie. Ja się cieszę Wiktorio, bo tak naprawdę Ty jesteś moją osobistą strażniczką poprawności tańca w programie” – mówiła zadowolona Pavlović.
Występ wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych – widzowie nie potrafili przejść obok niego obojętnie.
Fantastyczna samba na petardzie; Wiktoria jak zawodowa tancerka; Wiktoria to odkrycie tej edycji; Jak zwykle najlepsi, nikt nie ma podjazdu; Ona wygra tę edycję; Ta kobieta jest petardą – pisali widzowie na Instagramie.
5. Mikołaj “Bagi” Bagiński i Magda Tarnowska
- Taniec: Rumba
- Punkty: 36
- Komentarz jurora:“Ja uważam, że Ty jesteś największą metamorfozą tego programu, zaskakujesz z odcinka na odcinek, pokazujesz nową twarz” – mówił Maserak. Z kolei Pavlović dodała: “Dojrzałeś, jesteś dużo bardziej świadomy ruchu […] Magda wyglądasz dzisiaj oszałamiająco”.
Ich taniec stał się tematem numer jeden w social mediach – fani długo nie mogli przestać o nim pisać.
Mikołaj największy progres; Nie poznałam Bagiego z tym sexy wąsem; Uwielbiam ich; Bagi wygląda jak aktor z „Chłopaki nie płaczą”; Rumba petarda; Madzia wyglądała obłędnie – czytamy w sekcji komentarzy na Instagramie stacji.
6. Tomasz Karolak i Izabela Skierska
- Taniec: Foxtrot
- Punkty: 33
- Komentarz jurora:“Od dzisiaj uważam, że w tym berecie powinieneś chodzić codziennie” – zaśmiał się Maserak. Z kolei Wygoda zauważył i wtrącił: “Tomku, bardzo się rozwijasz”.
Występ wywołał ogromne emocje – użytkownicy sieci prześcigali się w pochwałach i opiniach.
Tomek do finału; Jak go nie kochać?; Tomasz jest ewidentnie faworyzowany; Punktacja niestety to pomyłka; Za dużo punktów zdecydowanie; Cudowne to było – ocenili widzowie.
7. Maurycy Popiel i Sara Janicka
- Taniec: Foxtrot
- Punkty: 38
- Komentarz jurora:“Kiedy my Ciebie oglądamy to jest wielka przyjemność, masz w sobie poprawność tańca, grację, wdzięczność, elegancję, ale taką męską” – skomentowała Pavlović. Z kolei Kasprzyk dodała: “Skradliście moje serce”.
Publiczność natychmiast zareagowała – internet zalała fala komentarzy po ich występie.
Maurycy mógłby być Włochem gdyby nie był Polakiem; Oby znaleźli się w finale; Skromni, naturalni i z klasą; Jaki to jest wspaniały facet; Para zasługująca na wygraną – pisali widzowie.
Po występach w duetach nadszedł czas na specjalny turniej tańca, czyli „Potańcówkę u Maćka Musiała”. Jako pierwsi z rywalizacji odpadli Marcin Rogacewicz i Agnieszka Kaczorowska, natomiast do końca wytrwała para Tomasz Karolak i Iza Skierska, zdobywając trzy dodatkowe punkty, które zwiększyły ich łączną punktację w odcinku. Po jednym punkcie otrzymała para Katarzyna Zillmann i Janja Lesar, a dwa punkty przyznano Barbarze Bursztynowicz i Michałowi Kassinowi.
POLECAMY: Agnieszka Kaczorowska sprytnie uciekła od pytania o wspólny dom z Rogacewiczem
Kto pożegnał się z walką o kryształową kulę?
Siódmy odcinek „Tańca z Gwiazdami” dostarczył widzom prawdziwych emocji i niespodzianek. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta – każdy uczestnik wiedział, że dzisiejszy występ może zadecydować o pożegnaniu z parkietem. Presja sięgała zenitu, a nawet najmniejszy błąd mógł przekreślić szanse na dalszą walkę o Kryształową Kulę.
Pod koniec odcinka napięcie sięgnęło zenitu – scena rozświetliła się tradycyjnie niebieskim światłem, a dramatyczna muzyka potęgowała atmosferę oczekiwania na werdykt. Najmniej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Barbara Bursztynowicz (25) i Marcin Rogacewicz (33). Finalnie z programu pożegnali się Marcin Rogacewicz i Agnieszka Kaczorowska.
Za tydzień w programie pojawią się wyjątkowi goście specjalni – zapowiedzieli prowadzący, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Wśród nich znajdą się Robert Wabich, Anna Mucha, Anita Sokołowska oraz Aneta Zając.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maurycy Popiel o mrocznych latach swojego życia. To wyznanie zaskoczy widzów “Tańca z Gwiazdami”
Oglądaliście dzisiejszy odcinek programu? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem oraz na Instagramie, Facebooku i TikToku!





























Autor: Szymon Jedynak
news
Tomasz Wygoda OSTRO o USTAWCE TzG i postawie Prezydenta Karola Nawrockiego – poszło o ZWIĄZKI Partnerskie
Tomasz Wygoda OSTRO o USTAWCE TzG i postawie Prezydenta Karola Nawrockiego – poszło o ZWIĄZKI Partnerskie
news
Tort Cichopek i Kurzajewskiego zachwycił wszystkich. A to, co jedli goście, robi jeszcze większe wrażenie
Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego był wydarzeniem, o którym mówi cała Polska. Kameralna uroczystość, zorganizowana z dala od stołecznego zgiełku, urzekła gości nie tylko romantyczną oprawą, ale i wyjątkową dbałością o szczegóły. Teraz, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania z wesela, internauci nie kryją zachwytu – szczególnie nad tortem, który stał się prawdziwą gwiazdą wieczoru. Dowiedz się więcej i zobacz zdjęcia!
To nie był typowy ślub celebrytów. Zamiast modnych hoteli w centrum Warszawy czy wystawnych sal nad morzem, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowali się na intymną ceremonię w otoczeniu natury. Hotel w Urszulinie, otoczony jeziorami i łąkami, należy do ich przyjaciół. To właśnie tam, w gronie najbliższych, para rozpoczęła nowy rozdział swojego życia. Miejsce miało dla nich znaczenie emocjonalne – spokojne, prywatne, ale jednocześnie pełne ciepła i wspomnień.
Już kilka godzin po zakończeniu ceremonii w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia i nagrania. Goście, mimo próśb o dyskrecję, nie mogli się powstrzymać przed dzieleniem się emocjami. Wśród wielu materiałów jedno nagranie zdobyło szczególną popularność – to właśnie moment, w którym na salę wjechał tort weselny. Filmik natychmiast obiegł internet, a komentarze pełne były zachwytów nad elegancją i smakiem przyjęcia.
Czteropiętrowy tort, który stanął na środku sali, wyglądał jak z bajki. Ozdobiony był pastelowymi kwiatami i delikatnymi dekoracjami, a w momencie jego prezentacji rozbłysły racami, które rozświetliły wnętrze sali. Tort utrzymano w klasycznej bieli z akcentami różu i złota, co idealnie współgrało z wystrojem miejsca – naturalnym, ale jednocześnie pełnym elegancji.
POLECAMY: Agnieszka Kaczorowska sprytnie uciekła od pytania o wspólny dom z Rogacewiczem
Jakie dania były serwowane na ślubie?
Redakcja „Faktu” dotarła także do szczegółów weselnego menu, które przygotowano dla zaproszonych gości. Uroczyste przyjęcie rozpoczęło się od przystawek, wśród których królowało carpaccio z polędwicy wołowej z rukolą, płatkami pecorino i oliwą truflową. To właśnie to danie miało wprowadzić uczestników w klimat eleganckiej, ale nieprzesadnej kuchni, w której liczy się smak i jakość, a nie ilość dekoracji na talerzu.
Na drugie danie serwowano tradycyjny rosół z domowym makaronem oraz aromatyczną zupę borowikową z grzankami. W roli dania głównego wystąpił schab z kostką podawany z kremowym purée ziemniaczanym, świeżymi sałatami i lekkim dressingiem ziołowym. Dla miłośników bardziej wyrazistych smaków przygotowano również roladki z jelenia z sosem śliwkowym, kluski śląskie oraz barszcz czerwony z sakiewką wypełnioną kapustą i grzybami.
W drugiej części nocy pojawiły się bufety z zimnymi i ciepłymi przekąskami oraz słodki stół, który przyciągnął uwagę wszystkich. Mini bezy, domowe ciasta kusiły zapachem i wyglądem, ale to właśnie tort pozostał największą atrakcją.
Dla wielu gości to właśnie ta prostota, szczerość i ciepło sprawiły, że ślub Cichopek i Kurzajewskiego stał się jednym z najpiękniejszych wydarzeń tego roku w świecie polskiego show-biznesu. Bez nadęcia, bez przesady – po prostu z miłością i smakiem.
Ten dzień na długo zapisze się w pamięci fanów i mediów. Po miesiącach spekulacji, domysłów i tabloidowych nagłówków, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udowodnili, że potrafią iść własną drogą. Ich łzy szczęścia, wzruszające gesty i słowa pełne miłości pokazują, że nawet pod presją sławy można odnaleźć prawdziwe uczucie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maurycy Popiel o mrocznych latach swojego życia. To wyznanie zaskoczy widzów “Tańca z Gwiazdami”
Podoba Wam się tort weselny młodej pary? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem oraz na Instagramie, Facebooku i TikToku!



Autor: SJ
Dodaj komentarz
news
Agnieszka Kaczorowska sprytnie uciekła od pytania o wspólny dom z Rogacewiczem
Ich występy w „Tańcu z Gwiazdami” to wulkan emocji i zmysłowości, o których mówi cała Polska. Każdy gest, spojrzenie i dotyk między nimi budzi ciekawość widzów, a internet aż huczy od spekulacji. Czy między nimi jest coś więcej niż taniec? W najnowszym wywiadzie w programie „Halo tu Polsat” duet w końcu zabrał głos i zdradził kulisy tego, co dzieje się między nimi naprawdę. Dowiedz się więcej już teraz!
Od pierwszego wspólnego występu Agnieszki Kaczorowskiej i Marcina Rogacewicza było wiadomo, że ten duet nie przejdzie bez echa. Ich chemia na parkiecie przyciągała uwagę od samego początku, a emocjonalne choreografie stały się jednym z najczęściej komentowanych elementów tej edycji programu. Publiczność nie mogła oderwać wzroku od ich namiętnych ruchów i spojrzeń pełnych znaczeń. Z każdą kolejną niedzielą ich taniec wydawał się coraz bardziej osobisty.
Od wiosny, gdy zaczęły się pierwsze plotki o ich bliskości, media społecznościowe wręcz eksplodowały. Każde wspólne zdjęcie czy krótki filmik z prób stawały się viralem. Internauci dzielili się na dwa obozy – jedni widzieli w nich autentyczną więź i szczerość emocji, inni przekonywali, że to tylko element strategii medialnej. W tym wszystkim Kaczorowska i Rogacewicz zachowywali spokój, unikając komentarzy. Pozwalali, by to taniec mówił za nich.
Ich występy z tygodnia na tydzień przyciągały coraz większą uwagę. Widownia podziwiała ich perfekcyjne zsynchronizowanie, a jurorzy wielokrotnie podkreślali, że są jednym z najbardziej emocjonalnych duetów w historii programu. Jednocześnie pojawiały się głosy, że momentami ich występy są „zbyt intymne”. Dla fanów to jednak właśnie ta autentyczność i odwaga w pokazywaniu uczuć sprawiły, że duet zdobył serca tysięcy widzów.
POLECAMY: Maurycy Popiel o mrocznych latach swojego życia. To wyznanie zaskoczy widzów “Tańca z Gwiazdami”
Kaczorowska i Rogacewicz otwierają się przed widzami
Tuż przed siódmym odcinkiem „Tańca z Gwiazdami” Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz pojawili się w programie „Halo tu Polsat”, gdzie opowiedzieli o kulisach pracy nad najnowszym tańcem współczesnym. Dla obojga był to wyjątkowy tydzień, pełen emocji i fizycznych wyzwań.
To był bardzo wymagający tydzień, nawet dla mnie… Moje ciało jest przygotowane do tańca towarzyskiego, więc współczesny był dla nas obojga nowy. A moje ciało poczuło to bardzo mocno – są zakwasy” – wspomniała Kaczorowska.
Rogacewicz dodał z rozbrajającą szczerością, że „sam ledwo chodzi”. Mimo zmęczenia przyznał, że praca nad nowym układem była dla niego czymś wyjątkowym.
To niesamowite, że dowiaduję się o jakiejś nowej partii mięśni w swoim ciele” – żartował aktor.
W rozmowie ujawnili także, że oprócz wspólnej pracy nad programem łączy ich inny projekt – budowa wspólnego domu. Mimo to, jak przyznali, wszystkie plany i obowiązki podporządkowali udziałowi w show.
Mamy bardzo dużo pomysłów, także tych zawodowych, ale na razie skupiamy się wyłącznie na tańcu. Ja zawsze mówię, że najważniejsza jest ta niedziela – tłumaczyła Kaczorowska.
Zgodnie podkreślili też, że największym wyzwaniem nie jest ani budowa domu, ani brak czasu, ale właśnie sam program. Ich choreografie mają wymiar osobisty – to nie tylko taniec, ale opowieść o emocjach, relacji i zaufaniu.
Zawsze tworzyłam choreografię jako małe spektakle teatralne – wymyślałam role i historię. A tutaj bazujemy na prawdziwych emocjach. To trudniejsze – wyjaśniła.
Ich taniec stał się dla nich formą terapii i samopoznania.
Przeżywam wszystko dużo bardziej. To nie jest tak, że wychodzę z pracy po programie, rola została odegrana i koniec. To wszystko żyje cały czas. Bo to jest o nas, więc my też się w tym jeszcze głębiej poznajemy – dodała Agnieszka.
W programie nie zabrakło również momentów wzruszenia. Rogacewicz opowiedział o swoim przełomowym doświadczeniu podczas prób do tańca współczesnego.
Pierwszy raz w życiu zatańczyłem bez choreografii. […] Nastąpiło jakieś głębokie otwarcie, zrobiła się cisza. Byłem na podłodze, zacząłem się ruszać, jedna ręka, druga… I w pewnym momencie poczułem, że tańczę. I zacząłem płakać. To było coś niesamowitego. Bo pierwszy raz w życiu wykonywałem takie własne, osobiste ruchy – mówił Rogacewicz.
Tancerka zaznaczyła, że taniec dla niej to coś znacznie więcej niż praca.
Gdy w ciele są jakieś blokady, taniec je uwalnia. Jeżeli dasz z siebie całe serce, wejdziesz w to na sto procent, to każdy taniec może ci coś otworzyć – w sercu, w ciele i w głowie – wspomniała Kaczorowska w “Halo tu Polsat”.
Pod koniec rozmowy prowadząca Agnieszka Hyży próbowała dopytać o ich życie prywatne, pytając o wspólny dom i nadchodzące święta. Odpowiedź Kaczorowskiej była jednak błyskotliwa i jednoznaczna.
Czekamy na dzisiejszy wieczór – ucięła Agnieszka Kaczorowska.
Czy to tylko taniec, czy może coś znacznie więcej? Jedno jest pewne – ta para nie przestaje fascynować, a ich występy stają się nie tylko artystycznym przeżyciem, ale i opowieścią o prawdziwych emocjach, które trudno udawać. Taniec współczesny w ich wykonaniu widzowie zobaczą już dziś po 19:55 w Polsacie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jacek Kurski rozkręcił się na weselu Cichopek i Kurzajewskiego – wideo hitem internetu
Lubicie oglądać Kaczorowską i Rogacewicza w “Tańcu z Gwiazdami”? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem oraz na Instagramie, Facebooku i TikToku!


















Autor: Szymon Jedynak
Dodaj komentarz
-
showbiz4 dni temuZenek i Danuta Martyniuk zabrali głos po aferze z Danielem. Ta reakcja zaskakuje
-
news17 godzin temuAgnieszka Hyży pokazała zdjęcia z pierwszego tańca Cichopek i Kurzajewskiego. Tak wyglądała zakochana para
-
showbiz4 dni temuKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski biorą ślub. Lista gości zaskakuje: Miszczak i Kurska to dopiero początek
-
showbiz5 dni temuMichał Danilczuk nie wytrzymał po pytaniu o „Taniec z Gwiazdami”. Czy wróci do programu wiosną?
-
showbiz3 dni temuMaciej Musiał zasiądzie w jury „Tańca z Gwiazdami”. Kogo zastąpi?
-
showbiz5 dni temuElżbieta Romanowska ze szpitala ujawnia najnowsze informacje o stanie zdrowia ojca
-
news3 dni temuTYLKO U NAS: Kto wystąpi w nowym sezonie „99 Gra o wszystko”? Oto lista uczestników
-
news4 dni temuMichał Wiśniewski ostro KRYTYKUJE zachowanie Daniela Martyniuka. Ma rację?

Dodaj komentarz