Małgorzata Rozenek ma świetną figurę, którą zawdzięcza regularnym treningom i zdrowemu odżywianiu. Czy planuje dzielić się swoją wiedzą z innymi?

Małgorzata Rozenek bardzo konsekwentnie dba o swoją figurę i prawie codziennie chwali się swoimi wizytami na siłowni. Kobieta ma już dwójkę dzieci, a wiadomo, że po ciąży skóra w okolicy brzucha nie jest taka jędrna. Jednocześnie nie ma co ukrywać, ale lata lecą, ale Gosia wygląda jakby zatrzymała się w czasie, a na każdym evencie świeci płaskim brzuchem na ściankach. Perfekcyjna ma na to swoje sposoby.

POLECAMY – PAULINA GAŁĄZKA ZESTRESOWANA WSPÓŁPRACĄ Z AGNIESZKĄ WIĘDŁOCHĄ! DLACZEGO?

Małgosia jest totalnie świadoma swojej figury i urody, ale nic w tym dziwnego, bo regularnie trenuje na siłowni. Dodatkowego wsparcia udziela jej mąż Radosław Majdan, który trenuje wspólnie z ukochaną. Czasem na Instagramie Małgosi możemy zobaczyć małe kulinarne grzeszki, ale są to spontaniczne odstępstwa od diety, której Gosia ciągle przestrzega. 

Małgosia ma ogromne grono fanów, nie tylko z powodu niesamowitej energii, którą zaraża innych, ale również dzięki programom, które wnoszą naprawdę dużo do życia telewidzów. Projekt Lady, Perfekcyjna Pani Domu, W Dobrym Stylu, a nawet Iron Majdan sprawiają, że Gosia jest ogromną motywacją dla Polaków. Może warto byłoby się zastanowić nad autorskim programem sportowym, albo zostaniu fit blogerką. Kobieta zdradziła Nam swoje plany.

ZOBACZ TEŻ – ON ZOSTAŁ, ONA ODPADŁA. TERAZ POKAŻĄ SIĘ W 3 ODCINKU THE STORY OF MY LIFE! [WIDEO]

Dodatkowo zdradziła Nam w czyim jest teamie: Ewy Chodakowskiej czy Anny Lewandowskie?

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów