Nie jest to pierwszy tego typu komentarz pod adresem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jednak tym razem Małgosia postanowiła zareagować.

Od początku, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem zaczęto porównywać ją do byłej partnerki piłkarza, Doroty Rabczewskiej, znanej jako Dody. Od tamtej pory komentarze porównujące te gwiazdy nie cichną. Na jeden z nich Perfekcyjna Pani Domu postanowiła zareagować.

POLECAMY – KLIMENT SZUKA MĘŻA TADLI. DZIENNIKARKA NIE KRYJE ZAKŁOPOTANIA

Małgosia jest aktywną użytkowniczką portali społecznościowych. Jej poczynania w internecie bacznie śledzą tysiące internautów, którzy z chęcią zostawiają komentarze pod jej zdjęciami.

Niedawno dodane zdjęcie na Instagrama Małgosi wywołało konkretne poruszenie. Dlaczego? Jedna z internautek dodała pod nim dokładnie taki oto komentarz:

Mam wrażenie ,że upodabnia się Pani do Dody.tylko po co ?

Gdyby Małgosia reagowała na każdy taki komentarz, mogłoby zabraknąć jej czasu na projekty, w których się realizuje. Jednak na ten komentarz postanowiła odpowiedzieć:

nie nudź😂😂😂

Do dyskusji natychmiast włączyli się internauci. Niektórzy opowiedzieli się po stronie Małgosi, inni nie. Jaki był przebieg rozmowy? Zobaczcie sami czytając komentarze pod zdjęciem gwiazdy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ – POPEK CAŁUJE LITTLEMOOONSTER96 I WYZNAJE: “TĘ DZIEWCZYNĘ NAJBARDZIEJ…”

fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów