Marcelina Zawadzka punktem drwin programowych kolegów? O co chodzi?

Marcelina Zawadzka trzy lata temu w spektakularny sposób zagrzała stanowisko prowadzącej wtorkowego wydania Pytania na Śniadanie. Jednorazowe prowadzenie programu w zastępstwie za Iwonę Radziszewską zaprowadziło ją do stałego stanowiska, gospodyni śniadaniówki, a na kanapie towarzyszy jej Tomasz Wolny.

POLECAMY – MAŁGORZATA SOCHA POZUJE Z ZAOKRĄGLONYM BRZUSZKIEM. WYGLĄDA KWITNĄCO!

O ile można powiedzieć, że jej życie zawodowe się układa, to prywatne niekoniecznie. Gorącym tematem polskiego show biznesu była miłość między prezenterką, a aktorem Mikołajem Roznerskim, która niestety szybko poszła w niepamięć dla byłych zakochanych.

“Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji” – komentowała dla magazynu Flesz

Niedługo później w życiu Marceli pojawił się przystojny Leonard Marques, który również już nie jest z modelką. Ciągłe rozstania z mężczyznami nie ułatwiają jej pracy nad programem śniadaniowym. 

Tabloid Fakt donosi, że współpracownicy z Pytania na Śniadanie nie pozostawiają na Marcelinie suchej nitki.

“Ostatnio Marcelina pracowała nad dotyczącym ślubów materiałem do programu „Pytanie na śniadanie extra”. Dla współpracowników był to pretekst do przytyków. Mówili z przekąsem, że mało kto zna się na szczęśliwych związkach lepiej niż ona. Nie dawała po sobie tego poznać, ale było jej niesamowicie przykro, że jest obiektem żartów. Ciężko jej się pozbierać po ostatnich związkach” – zdradził informator

ZOBACZ TEŻ – JUSTYNA STECZKOWSKA MUSI SIĘ ZMIERZYĆ Z KOLEJNYM PROBLEMEM ZAWODOWYM?

Według nas takie zachowanie jest poniżej jakichkolwiek zasad. Myślicie, że koledzy z pracy Marceli zastanowią się nad swoim postępowaniem?

fot.Marcelina Zawadzka

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów