Chyba żaden inny uczestnik programu “Top Model” nie wywoływał takiego zamieszania wokół swojej osoby jak Mateusz Maga. Już na pierwszy rzut oka trzeba zastanowić się, jakiej płci jest ta postać. My nie mamy wątpliwości – Mateusz jest chłopakiem.

Maga od początku nie potrafił się odnaleźć w programie, ani dogadać się z innymi uczestnikami i uczestniczkami. W show był raczej nielubiany.  Na jaw wyszło, że największe spięcia były między nim a Martą Sędzicką i Olą Żuraw.

Mimo że program już dawno się skończył to Mateusz Maga i złośliwe dziewczyny nadal się do siebie nie odzywają. – Marta Sędzicka i Ola Żuraw dalej starają się do mnie nie odzywać, co też wydaje mi się takim zachowaniem dziecięcym i też niezrozumiałym, ale cóż, nie z każdym muszę mieć takie a nie inne relacje, żebyśmy się mieli nie wiadomo jak przyjaźnić. Jest dużo osób, które traktowały ten program jako konkurencję, a ja może byłem tak odbierany, że chciałem dojść jak najdalej, ale w rzeczywistości wcale takiego zamiaru nie miałem, tylko najważniejsze były dla mnie relacje. A to było jednak zgubne, bo trzeba było być twardym i w ogóle się nie przejmować niczym i może bym daleko doszedł – zwierza się model.

ola żuraw

sędzicka 4

Fot. mat. prasowe, screeny


Nie ma więcej wpisów