Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Teraz wyjaśniła się sprawa prezentów!

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego odbędzie się już 15 maja. Para nie życzyła sobie ogromnej uroczystości i na ślub nie zostali zaproszeni najwięksi światowi politycy, tacy jak premier Wielkiej Brytanii Theresa May czy prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump

HOT NEWS- “Agent – Gwiazdy”, odcinek 8. Kto odpadł z programu?

Kensington Palace ogłosił wczoraj, że zakochani proszą gości, aby nie przynosili prezentów! Zamiast tego poprosili, aby zaproszeni na ślub wpłacili datki na jedną z organizacji charytatywnych, które sami wybrali. Jak zaznaczyli, chcą, aby inni mogli skorzystać z tej atmosfery dobra, która na nich spłynęła.

Para wybrała siedem organizacji: stowarzyszenie opiekujące się dziećmi chorymi na HIV, organizację wspierających bezdomnych w Wielkiej Brytanii, fundację pomagającą kobietom w Bombaju, organizację pomagającą dzieciom, które utraciły rodziców służących w brytyjskiej armii, organizację, która poprzez sport pomaga młodym ludziom, organizację walczącą z zanieczyszczeniami wód i organizację chroniącą dziką przyrodę Wielkiej Brytanii!

To naprawdę piękny gest! Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dlaczego Maffashion ścięła włosy? Sama podjęła decyzję?

meghan

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów