Szok! Mikołaj Roznerski zakończył współpracę z Teatrem Rębacz! 

Mikołaj Roznerski to uwielbiany przez Polaków aktor. Dużą popularność przyniosła mu rola Marcina w serialu “M jak Miłość”. Oprócz ról filmowych i serialowych talent Marcina można podziwiać także na deskach teatru. Jednak oświadczenie, jakie niedawno wystosował aktor w związku z jego pracą, mocno zszokowało i zaskoczyło jego fanów.

HOT NEWS – Edyta Pazura pokazała na Instagramie uroczy pokoik dla bobasa! Czy w ten sposób zdradziła płeć dziecka?

Otóż okazało się, że Roznerski zrezygnował ze współpracy z Teatrem Rębacz. Aktora nie zobaczymy już w spektaklach, takich jak: “Jaskiniowcy” oraz “Basia sama w domu”. Informacją o zakończeniu pracy w teatrze Mikołaj podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

“Takie zmiany, ale idzie nowe. Kochani przykro mi w związku z zaistniałą sytuacją. Pewne rzeczy są niezależne ode mnie. Dalsza współpraca z Teatrem Rębacz okazała się niemożliwa. Nie zamierzam wdawać się w szczegóły, bo byłoby niestosowne i nieeleganckie. Nikogo nie chciałem wprowadzić w błąd, wystarczająco wcześnie (parę miesięcy przed startem pierwszych prób), poinformowałem producenta o swojej rezygnacji. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie. Zapraszam serdecznie na spektakle, o których mowa wyżej. Pozdrawiam gorąco” – napisał. 

POLECAMY – Kim Kardashian świętuje 4. rocznicę ślubu! Wzruszający wpis i bajkowy portret zakochanych

Dokładna przyczyna rezygnacji jest więc nieznana. Trzymamy jednak kciuki za powodzenie i sukces kolejnych spektakli! 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. Strefa Gwiazd


Nie ma więcej wpisów