Za nami kolejny odcinek świątecznych “Milionerów”. Tym razem do walki o milion złotych dla Fundacji TVN “Nie jesteś sam” stanęli Zygmunt i Filip Chajzerowie oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Przypomnijmy, że w sobotę obejrzeliśmy odcinek z Kingą Rusin i Piotrem Kraśką, którym udało się wygrać aż 500 tys. złotych. A jak poszło kolejnym gościom?

Polecamy: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław spędzają Święta za granicą – zobaczcie zdjęcia!

Filipowi i Zygmuntowi udało się zdobyć 40 tys. złotych. Panowie polegli na pytaniu, na które odpowiedź znała zapewne damska część widowni. Dotyczyło chokera, czyli naszyjnika oplatającego szyję. Zarówno oni, jak i przyjaciel Zygmunta, do którego zadzwonili, niestety nie znali odpowiedzi i obstawili źle, tym samym kończąc grę z gwarantowaną kwotą po siódmym pytaniu.

Małgorzata i Radosław zgarnęli tyle samo pieniędzy – również 40 tys. złotych. Udało im się co prawda dojść do 75 tys., jednak błędna odpowiedź na pytanie o torbacze sprawiła, że wrócili do kwoty gwarantowanej. Co ciekawe, skorzystali przy tym pytaniu z koła ratunkowego, dzwoniąc do taty Małgosi, który niestety podpowiedział im błędnie.

Wszystkie trzy pary łącznie uzbierały na konto fundacji 580 tys. złotych – to imponujący wynik! Gratulujemy!

Zobacz też: Kinga Rusin i Piotr Kraśko w “Milionerach” – ile pieniędzy udało im się wygrać?

fot. Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński


Nie ma więcej wpisów