Taki talent to rzadkość. 15-letnia Gabriela Świerczek, którą zobaczymy w niedzielę w “Tylko Muzyka. Must Be The Music”, zachwyciła wszystkich swoim niesamowitym, aksamitnym głosem. Zobaczcie sami.

Na przesłuchania w “Must Be The Music” Gabysia Świerczek przygotowała… arię “O mio babbino caro” z opery “Gianni Schicchi” Giacomo Pucciniego. Mimo niezwykle trudnego repertuaru Gabrysi udało się zahipnotyzować publiczność oraz jury.  

„To było najlepsze wykonanie, najbardziej poprawne, ze wszystkich wykonań do tej pory. Mamy 8 edycję i wykonałaś to najlepiej i najczyściej z tych których wysłuchaliśmy dotąd. Masz 15 lat i to bardzo dobry wiek, żeby uczyć się śpiewu operowego” – oceniła talent 15-latki Kora.

To właśnie ze śpiewem klasycznym Gabrysia chciałaby związać swoje życie. Jej największym marzeniem jest występ w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. 
Sądząc po reakcji publiczności i jurorów występ w “Tylko Muzyka Must Be The Music” jest pierwszym krokiem do spełnienia tych marzeń. Cały występ 15-latki będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.05 w Polsacie.

Gabriela Swierczek Gabriela Swierczek_1 Gabriela Swierczek_2

 


Nie ma więcej wpisów