Już w najbliższą niedzielę startuje ósma edycja “Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Ponownie w jury programu zobaczymy Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę, Piotra Roguckiego oraz Korę, która pokaże zupełnie nowe oblicze.

– Chcę mieć z Tobą zdjęcie. Dobrze? Ja bardzo chcę – powiedziała Kora tuż po występie 21-letniego Patryka Marcinkowskiego, który na scenie posługuje się pseudonimem Patsin M Ski Blue.

Dotychczas Kora była znana głównie z surowych, krytycznych ocen, a uczestnicy o tzw. selfie z jurorką mogli sobie tylko pomarzyć, o czułym uścisku nie mówiąc.

– Możesz tak przy mnie przysiąść? – zapytała Kora Patryka po czym czule objęła uczestnika i razem z nim oraz z Piotrem Roguckim zapozowała do zdjęcia. Ale na tym nie koniec… Tuż po zrobieniu selfie Patryk zdobył się na odwagę i ucałował rozanieloną Korę w policzek!

Czym Patsin M Sku Blue zaskarbił sobie sympatię Kory i Piotra Roguckiego? Czy równie przychylni będą Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę 14 września o godzinie 20.00 w Polsacie.

Selfie_MBTM8


Nie ma więcej wpisów