Aktorka kina Bollywood i Hollywood, finalistka Supermodel International 2012 oraz Miss Bikini Universe 2013. Jest pierwszą Polką grającą, zarówno w produkcjach Bollywood, jak i Hollywood.

Kim jest piękna dziewczyna, którą poznał już wielki świat? Natalia Janoszek urodziła się w Bielsku Białej. Od 3 roku życia związana była z zespołem pieśni i tańca z którym przez 10 lat reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych festiwali tańca na całym świecie. Od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie tańcem, śpiewem i sceną. W 2009 roku po raz pierwszy reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze. Od tego czasu wzięła udział w wielu konkursach miss na całym świecie. W 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie  Supermodel International w Tajlandii, podczas którego została wyróżniona nagrodą specjalną. W 2013 roku dostała się do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach.

Niedawno w Bejrucie (Liban) odbył się konkurs  World Next Top Model. Startowalo w nim 48 modelek z calego swiata. W konkursie NATALIA JANOSZEK dostała się do TOP 15 i zdobyla nagrodę People’s Choice Award. Podczas 3 tygodni konkursu dziewczyny miały dużo zajęć, zarówno związanych z konkursem, takich jak sesje zdjęciowe, pokazy mody, ale rownież czas na aktywną zabawę, m.in. golf, wyscigi gokard, park wodny itp. Natalia była jedyną reprezentantką Polski. Podczas konkursu wraz z domem produkcyjnym Upward Rising Development z Hollywood, przy współpracy z Eventinglb z Libanu pod wodzą amerykańskiego reżysera Dana Franka z Hollywood (znany z rezyserii Little Bruno czy Speed Dragon), rozpoczęto zdjecia do filmu ukazującego życie Natalii jako miss, z jej osobistego punktu widzenia. Nie zabraknie oczywiście relacji zza kulis. Premiera filmu “Beauty Queen-Follow Your Dreams” przewidywana jest na rok 2016. 


Nie ma więcej wpisów