Jesteście ciekawi?

Już 15 czerwca ruszają zdjęcia do drugiego sezonu serialu stacji TVN pt. “Druga Szansa”. Od samego początku zakładano, że projekt może stać się hitem ramówki i co widać po ilości widzów – nie mylono się.

Polecamy: „Druga Szansa” bije rekordy popularności! Zobaczcie jaką ma oglądalność!

W nowych odcinkach nie zabraknie oczywiście znanych już bohaterów. Pojawią się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Monika Mariotti, Tamara Arciuch, Cezary Kosiński, Magdalena Berus czy Maciej Musiałowski.

Ciekawostką dla wszystkich fanów serialu jest fakt iż w drugiej serii do obsady dołączy Bartłomiej Topa. Aktor zagra Adama, który jako kolejny mężczyzna w życiu głównej bohaterki (Monika Borecka) – nieźle namiesza.

Myślę, że jednym z najmocniejszych nowych elementów w drugim sezonie “Drugiej szansy”, będą zaskakujące losy Moniki Boreckiej – W jej życiu pojawi się nowy, silny mężczyzna. Do tej roli udało mi się zaprosić jednego z najwybitniejszych polskich aktorów – Bartka Topę. Adam – nowy facet w życiu Moniki, poprowadzi ją w kierunku świata show-biznesu, a Monika odsłoni kulisy twardej gry tego świat– mówi producent serialu Dorota Kośmicka-Gacke

Oglądaliście pierwszą serię “Drugiej Szansy”? Czekacie na nowe odcinki?Nie ma więcej wpisów