Kilka dni temu w sieci pojawił się najnowszy teledysk Edyty Górniak do nowego singla ,,Your High”. Pierwsza wersja zaskoczyła fanów artystki, jak będzie z wersją nocną klipu?

Niedawno w życiu Edyty Górniak pojawiło się wiele zmian. Artystka zaprezentowała w mediach swój nowy, amerykański look, który jest zasługą profesjonalistów z USA. Wraz z nowym wizerunkiem Górniak pochwaliła się najnowszym singlem pt. ,,Your High” ,a teraz dwoma wersjami klipu do tego utworu. Edyta wygląda kwitnąco, a każdy kolejny występ utwierdza słuchaczy o wokalnej potędze diwy. Pomysł nagrania dwóch teledysków do jednej piosenki jest innowacją na polskim rynku muzycznym. Edycie gratulujemy pomysłu i odwagi!

“-Pomyślałam, żeby zrobić coś czego jeszcze nigdy w Polsce nie zrobiłam. Nie wiem czy ktoś w Polce zrobił coś takiego. Przygotowaliśmy dwa kompletnie inne obrazy do tego singla. Mamy wersję “day” and “night”. Kobieta, kiedy jest dzień, jest inną osobą kiedy jest noc.” – tłumaczyła Górniak w ,,Pytaniu na Śniadanie”.

Którą wersje klipu wolicie ? Nas zauroczył teledysk nocny!

Zobacz również: Teledysk Edyty Górniak – wersja dzienna

1.

2.

 

 

 

 


Nie ma więcej wpisów