Śledź nas

casting

Obrzydliwe szczucie! Anna Samusionek o politycznym wykorzystaniu katastrofy smoleńskiej

Anna Samusionek ostro o politycznej grze tragedią.

10 kwietnia 2010 doszło do tragicznego lotniczego wypadku pod Smoleńskiem, podczas którego zginęło 96 osób, w tym para prezydencka. Smutne wydarzenie na chwilę zjednoczyło Polaków, którzy wspólnie opłakiwali stratę, niestety szybko tragedia stała się kartą przetargową polityków. Zauważyła to Anna Samusionek, która już pod Pałacem Prezydenckim odczuła rozróżnienie, czy jesteś “nasz”, czy nie “nasz”.

HOT NEWS- Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz wspominają ofiary Katastrofy Smoleńskiej – ciary!

Z perspektywy 11 lat, aktorka uważa, że najgorszy jest podział Polaków oraz doszukiwanie się spisku czy zamachu:

Ten podział społeczeństwa jest w tym wszystkim najobrzydliwszy i takie szczucie ludzi na siebie tym wszystkim. Tego nie lubię, zawsze mnie to mierziło i mam nadzieję, że nastąpi jakiś koniec tego, bo to nie jest dla nas dobre. Myślę, że też nie jest dobre dla szacunku, dla tych, którzy tam zginęli

Powstała już druga komisja, która ma wyjaśnić przyczyny katastrofy. Anna jest sceptyczna, co do jej działalności i uważa, że nadszedł czas na pogodzenie się z tragedią, a nie wykorzystywanie jej do swoich celów:

Obawiam się, dopóki będzie to się to opłacało politycznie, to ciężko na to liczyć

Aktorka zagrała też w filmie “Smoleńsk”, który przedstawiał tragedię z 2010 roku. Anna przyznała, że było to emocjonalne doświadczenie, ale szczególnie doceniła spojrzenie na to wydarzenie, z perspektywy innych osób.

Jak Anna przeżyła 10 kwietnia 11 lat temu? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy szczegóły pogrzebu księcia Filipa – w całości uszanowano jego wolę

samusionek

Fot. Screen Instagram

AW

casting

Marzysz o poszukiwaniu miłości na rajskiej wyspie? Casting do Love Island 4. trwa!

island

Program Love Island ruszy z 4. odsłoną!

Polska publiczność zakochała się na nowo w programach typu reality show. Najpierw po latach wznowiono Big Brothera, później powstały polskie edycje Hotelu Paradise i Love Island. Wyspa miłości. Ten ostatni doczekał się trzech edycji, a już teraz trwają przygotowania do 4. odsłony programu!

HOT NEWS- Julia Chatys o współpracy z Sebastianem Fabijańskim przy Supernova i Melancholia

W Love Island grupa atrakcyjnych singli szuka miłości na rajskiej wyspie. Na zwycięzców czeka nie tylko druga połówka, ale również nagroda pieniężna. W ostatniej serii zakochanymi zwycięzcami zostali Caroline i Mateusz. Czy ich związek przetrwa?

Jeżeli Wy również marzycie o poszukiwaniu miłości w programie reality bikini, zgłoście się do castingu! Wystarczy napisać wiadomość prywatną na oficjalnym koncie programu na Instagramie! Angela Dańczak w naszym wywiadzie opowiedziała, jak ona wygrała casting.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Michał Szpak wspomina Maturę: To była KOSA!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Ruszył casting do 13. edycji Mam Talent – szykuje się wiele zmian!

Mam Talent

Mam Talent powraca po dwóch latach nieobecności!

Mam Talent był jednym z programów, które rozpoczęły modę w Polsce na talent shows. Najlepszym dowodem na popularność formatu jest fakt, że doczekał się dwunastu edycji, a teraz powstaje również 13. odsłona. Przypomnijmy, że 12. edycja programu została wyemitowana w 2019 roku.

HOT NEWS- Sarsa zdołała ukryć ciążę i narodziny dziecka! Wiemy, kiedy przyszło na świat

TVN właśnie ogłosiło casting do programu, który odbędzie się online. Aby się zgłosić należy nagrać dwa filmiki: jeden z prezentacją swojego talentu, drugi z krótką autoprezentacją. Zgłoszenie należy przesłać na stronie programu do 15 lipca!

Nie ulega wątpliwości, że ta edycja wzbudzi wiele kontrowersji – wszystko przez zmiany personalne. Najprawdopodobniej zmienią się prowadzący – Szymon Hołownia zajął się polityką i raczej nie wróci do programu rozrywkowego. Natomiast jeden z jurorów – Agustin Egurrola przeszedł do konkurencji dołączając do programu tanecznego “Dance Dance Dance” TVP2.

Zgłosicie się ze swoimi talentami?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Artur Orzech oficjalnie odrzucony – poznaliśmy nowego komentatora Eurowizji

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Kossakowski wyruszy w podróż po raz trzeci – startuje casting do Down the road 3!

Down the road

Down the road powróci z 3. sezonem jeszcze w tym roku!

Program “Down the road” oparty na belgijskim formacie okazał się wielkim sukcesem w Polsce. Show opowiada o szóstce osób z zespołem Downa, którzy wraz z Przemkiem Kossakowskim wyruszają w podróż po 6 krajach. Program opowiada nie tylko o przygodzie i szczerej radości, ale przede wszystkim o walce ze stereotypami. Uczestnicy programu udowadniają, że nie są niesamodzielni, tylko samoświadomi i dojrzali.

HOT NEWS- Kornelia z Hotelu Paradise o ulubionej biżuterii – markę Maqtt pokochały gwiazdy

Wiosną zeszłego roku na ekrany TTV trafiła pierwsza edycja programu, a rok później druga z nowymi bohaterami. Teraz już wiemy na pewno, że powstanie również 3 odsłona show. Właśnie ruszył casting dla nowych uczestników, aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie downtheroad.pl. Kossakowski powiedział portalowi Wirtualne Media:

Trzecia odsłona Down the Road powinna moim zdaniem ostatecznie dowieść, że ludzie z zespołem Downa to społeczność złożona z ludzi o niezwykłym potencjale, którzy potrzebując pomocy, sami są w stanie dać wiele w zamian. Tworząc drugi sezon zależało nam, aby pokazać, że sukces części pierwszej nie był przypadkiem, że wartościowych ludzi z zespołem Downa jest o wiele więcej i że potrzebują nie tylko zauważenia, ale też pomocy na wielu płaszczyznach. Myślę tutaj o aktywizacji społecznej, zawodowej, ale też zwyczajnego, codziennego, ludzkiego wsparcia. Teraz, chciałbym, aby ta świadomość została ugruntowana. Ludzie z zespołem Downa i ich rodziny to wielka społeczność, która cały czas żyje zepchnięta na margines naszej rzeczywistości. Chciałbym, aby to zaczęło się zmieniać

Cieszycie się na 3. sezon?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z ukochaną żoną – te słowa wzruszają

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Marzysz o światowej karierze na wybiegu? Casting do Top Model 10 trwa

Top Model

Top Model ruszy z 10 sezonem!

Przed nami jubileuszowa edycja najpopularniejszego programu modowego w Polsce! Jurorzy Top Model już są gotowi, aby wybrać nowych uczestników, którzy powalczą o karierę w świecie mody. Determinacja, odwaga, charyzma, kreatywność, gotowość do ciężkiej pracy, niebanalna osobowość – tego w kandydatach poszukują Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński.

HOT NEWS- Małgosia Socha też na zagranicznych wakacjach – fani nie kryją oburzenia!

Program nie tylko daje uczestnikom możliwość zapoczątkowania wymarzonej kariery, ale również doświadczenia przygody, sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach oraz zdobycia przyjaźni. Michał Piróg jak zwykle pomoże uczestnikom w ich zmaganiach.

Casting do nowej edycji ruszył 29 marca. Tak jak w zeszłym roku, odbywa się online. Chętni do udziału w programie mogą wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Top Model. W tej edycji powrócił też “srebrny bilet”! Zasady są proste: każdy juror wybiera jednego z kandydatów, który od razu go zachwycił, a następnie jego zgłoszenie zostaje zamieszczone na oficjalnej stronie programu. Widzowie będą mieli możliwość wyboru uczestnika, który otrzyma “srebrny bilet”, czyli miejsce w etapie bootcampu. Natomiast jurorzy będą mogli wręczyć “złoty bilet”, dla kandydata, który zapewni im miejsce w domu modelek.

Na casting można zgłaszać się na stronie topmodel.tvn.pl

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kamil Durczok poznał wyrok sądu – groziło mu 12 lat więzienia

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY