Śledź nas

news

Olszówka, Zamachowska i Krakowiak na premierze “Oszustów” Jana Englerta

Opublikowano

w dniu

oszustów

Premiera “Oszustów” była długo wyczekiwana!

W warszawskim Och-Teatrze odbyła się premiera spektaklu “Oszuści” w reżyserii Jana Englerta. Sztuka miała być wystawiona wiosną, jednak przez epidemię koronawirusa musiała czekać aż do jesieni. W rolach głównych obsadzeni zostali świetni aktorzy starszego i młodszego pokolenia: Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna, Piotr Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Michalina Łabacz oraz Filip Pławiak.

HOT NEWS- Piękna rolniczka Magda wybrała kandydatów – poznajcie jej adoratorów

Sztuka jest oparta na komedii amerykańskiego dramatopisarza Michaela Jacobsa jest zbudowana z intryg i sieci małych kłamstw między dwoma małżeństwami w średnim wieku oraz ich zakochanymi dziećmi. Oszukujące się pary to: Monika (Beata Ścibakówna) i Howard (Piotr Grabowski), Sam (Zbigniew Zamachowski) i Grace (Gabriela Muskała) oraz Michelle (Michalina Łabacz) i Allen (Filip Pławiak). Jednak podczas rodzinnej kolacji życie wszystkich przewraca się do góry nogami. Zbigniew Zamachowski przyznał:

W naszym przedstawieniu nie ma podziału na dobre i złe postaci. Wszyscy są cudownie uwikłani w życiowe sytuacje

Gabriela Muskała dodała:

Mówimy o poważnych sprawach, ale w lekki sposób. Pochylamy się nad naturą człowieka. Grace to przykładna pani domu, wierna żona i matka. Spotykamy ją w momencie, kiedy po raz pierwszy decyduje się zdradzić swojego męża, a jest absolutną amatorką w tym temacie. Trafia na podobnego sobie amatora. Oboje mają ogromne wyrzuty sumienia. Są wzruszający i prawdziwi. Lubię grać postaci, w których rodzi się siła i determinacja

Beata Ścibakówna, która jest również producentką przedstawienia, cieszyła się, że widownia tak dobrze “Oszustów” przyjęła:

To moja piąta produkcja. Cieszę się, że udało mi się doprowadzić wszystko do końca, pomimo pandemicznej przerwy i problemów, które w międzyczasie się pojawiały. Mamy to! Spektakl cieszy się dużym powodzeniem

Podczas premierowego wieczoru sztukę oklaskiwali m.in.: Helena Englert, Edyta Olszówka, Monika Zamachowska, Paulina Chylewska, Magdalena Jethon, Emilia Krakowska.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy polską reprezentantkę na Eurowizję Junior 2020!

fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

AW

news

Filip Chajzer zdradza ZAROBKI w jego KEBABIE PREMIUM – dużo?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Tatiana Okupnik o wielkim powrocie, byciu Mamą i wokalistką, oraz Festiwalu w Opolu

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Piotr Cugowski o stresie i trudnych momentach na scenie przed KFPP w Opolu

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Alicja Majewska o wpadce na Festiwalu w Opolu, Lunie na Eurowizji i duecie z Michałem Bajorem

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością