Śledź nas

news

Opozda i Królikowski idą na całość: screeny przelewów i prywatnych wiadomości: Jakim ojcem jesteś?

Opublikowano

w dniu

joanna opozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski kontynuują medialny spór. Para publikuje coraz bardziej prywatne screeny!

Konflikt Joanny Opozdy i rodziny Królikowski narasta na sile. Wszystko zaczęło się od odwołanego chrztu, co spowodowało lawinę wypadków. W konflikt między rodzicami Vincenta zaangażowali się już babcia Małgorzata Ostrowska-Królikowska, szwagier Joanny, Jan, a nawet matka jego dziewczyny Joanny JarmołowiczMariola. Kobieta twierdziła, że Joanna utrudnia Antkowi kontakty z synem.

HOT NEWS- Kasia Sokołowska urodziła: Mama i maluch czują się dobrze

Te oskarżenia musiały mocno dotknąć Joannę, która postanowiła się bronić. Na swoich InstaStories opublikowała screeny rozmów z Antonim, na których widać, jak traktował ją Królikowski oraz obszerne oświadczenie. Pomimo ustalonych godzin odwiedził, Antek nie przychodził na spotkania. Napisała:

Pani Mariolu, wypowiada się Pani na tematy, o których nie ma Pani pojęcia. Nigdy nie blokowałam Antkowi dostępu do naszego syna. Wielokrotnie zapraszałam ojca mojego dziecka do domu, niestety Antek zwykle miał ważniejsze zajęcia. Przyjeżdżał spóźniony. Spędzał z dzieckiem około 30-40 minut. Dlaczego z waszej strony ciągle pojawiają się nieprawdziwe informacje?

Następnie pokazała screen prywatnych rozmów z Antkiem. Na screenie czytamy, że utknął w korku i spóźni się na spotkanie z synem. Miał być o 14, a była już 21. W odpowiedzi wściekła Joanna napisała:

Wyjechałeś na Mazury. Od tygodnia pisałeś o jakimś obiedzie w niedzielę. Dziś mamy niedzielę. Dopiero po moich pytaniach, czy przyjedziesz (podobno tak chciałeś się spotkać z synem), poinformowałeś mnie, że będziesz o 21. Byłam cierpliwa i zgodziłam się, mimo że czekamy na Ciebie z Vinim od 14:00. Teraz po godzinie 21, kiedy pytam, kiedy będziesz, informujesz mnie, że jest korek. Gdybym nie zapytała, ile godzin miałabym jeszcze czekać? 2? 3? Jesteś niesłowny i po raz kolejny wybrałeś imprezę, wyjazd z kochanką, zamiast syna. Wiem, że imprezowałeś wczoraj z [tu fragment tekstu został zamazany]. Jesteś niereformowalny. Ja poszłam Ci na ustępstwa po raz kolejny. A Ty po raz kolejny nie potrafiłeś tego uszanować. Zawiodłeś nie tylko mnie, ale przede wszystkim swojego syna. Nie przyjeżdżaj, zaraz jest 22:00 

Później przyszła kolej na ruch Królikowskiego. Ten z kolei opublikował oświadczenie w formie wideo na YouTubie. Przyznał, że alimenty płaci regularnie, a mimo to komornik zajął jego konta. Ja potwierdzenie swoich słów pokazałam screeny z banku, na których widać przelewy na wspólne konto z Joanną. Według niego, poźniej pieniądze miała sobie przelać Opozda.

Kilka godzin później Joanna odpowiedziała kolejnym oświadczeniem:

Alimenty zasądził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płaciłbyś co miesiąc alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? 

Dalej uderzyła:

O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to kiedy nasz synek miał 2 miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i zapytałeś, czy może już jeść pierogi. Więc jakim ojcem jesteś?

Następnie odniosła się do tematu przelewów na wspólne konto:

To kolejna manipulacja. Są to transakcje SPRZED NARODZIN naszego dziecka. Wystarczy spojrzeć na daty, są one wykonywane podczas naszego małżeństwa. W większości są to przelewy na dom, w który wspólnie zainwestowaliśmy, płacąc po równo. Te przelewy nie mają nic wspólnego z tą sprawą.

Nie dawała za wygraną:

To było do przewidzenia. Druga strona robi to, w czym się czuje najlepiej. Kłamie, wybiela się, wymyśla niestworzone historie, które nijak mają się do rzeczywistości. Mogłabym punkt po punkcie odeprzeć te wyimaginowane zarzuty, pokazać kolejne wiadomości, zdjęcia, nagrania itd., ale zostawię to odpowiednim organom, które potwierdzą ich wiarygodność, bo będą dowodami w sprawie sądowej.

Na koniec gorzko podsumowała:

Jedno muszę jednak skomentować. Antku, z naszym rozstaniem pogodziłam się już dawno. Nie ukrywam, było mi ciężko, bo bardzo mnie zraniłeś. Ale kiedy nasz syn poważnie zachorował i wylądował w szpitalu, a Ty pojechałeś z kochanką na wakacje do Kudowy, porzucając go po raz drugi, zaczęłam dziękować Bogu, że nie jesteś już moim partnerem. Przykro mi, że musiało dojść do tego medialnego cyrku, ale w obliczu stawiania mnie w najgorszym świetle, musiałam bronić się w jedyny znany państwu Królikowskim sposób: publicznie.

Po tych słowach prawie byłej żony, Królikowski opublikował kolejne screeny z banku. Tym razem faktycznie daty przelewów, których odbiorczynią była “Asia” (bez nazwiska) obejmowały miesiące: marzec, kwiecień, maj i lipiec. Warto też zauważyć, że przelewy nie były regularne i opiewały na różne kwoty. Podsumował:

Chciałbym wiedzieć, po co robisz aferę i zmuszać mnie do tej dziecinady… 

Nadążacie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Radek Pestka z Top Model tradycjonalistą: NIE dla Jacka Jelonka w „Tańcu z Gwiazdami”?

Fot. Screen Instagram

AW

news

Anna Popek mobbingowana!? Szczerze o słowach Anny Wendzikowskiej o TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Anna Popek

Anna Popek poruszyła trudny temat mobbingu! Sama też go doświadczyła!

Kilka miesięcy temu polskie media żyły tematem mobbingu w “Dzień Dobry TVN”, który nagłośniła Anna Wendzikowska. Po zarzutach byłej już dziennikarka programu, dwie osoby z produkcji zostały zwolnione. Ania przyznała, że przez mobbing miała poważne stany depresyjne. Anna Popek nie ukrywa, że współczuje Wendzikowskiej:

Bardzo współczuję koleżance, bo takie rzeczy potrafią zniszczyć zupełnie psychikę i też wpływają na relacje rodzinne

HOT NEWS- Karin Ann powraca z nowym singlem – zobacz wyjątkowy teledysk nakręcony w Kalifornii

Anna dodaje, że pracownik nie może pozwalać na takie zachowania, bo nie jest bezwolną ofiarą. Uważa, że przede wszystkim należy szukać pomocy u jakiegoś autorytetu, by ten spojrzał na tę sytuację obiektywnie i pomógł w znalezieniu rozwiązania. Opowiedziała też o swoich doświadczeniach:

Bywały próby, ale to trzeba, albo znieść, albo się z tym zmierzyć. Ja raczej taką taktykę stosowałam

Tłumaczyła:

Ja uważam, że co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Jestem dziewczyną ze Śląska. Na Śląsku ludzie są twardzi, zaprawieni w bojach oraz kochający swoją pracę, więc naprawdę nie są to rzeczy takie, które mogą złamać charakter, ale bywa, że mogą nadszarpnąć czy zdrowie czy poczucie własnej wartości

Zgadzacie się z Anną?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zacznij swoją podróż już teraz z nową kolekcją Kazar Travel

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Karin Ann powraca z nowym singlem – zobacz wyjątkowy teledysk nakręcony w Kalifornii

Opublikowano

w dniu

przez

Karin Ann

Do sieci trafił najnowszy utwór słowackiej wokalistki Karin Ann – „for a moment”. Artystka powróciła w nieco innej niż dotychczas stylistyce.

Karin Anna powraca z utworem “for a moment”, w którym po raz kolejny porusza temat egzystencji. Autorka śpiewa „Myślę, że wszyscy zostaliśmy okłamani, czas nie leczy, tylko rani, rani trochę mniej, bo kiedy wracam myślami do czegokolwiek, co kiedykolwiek mnie zasmuciło nie czuję się z tym lepiej”.

Polskich słuchaczy może zaciekawić fakt, że producentami nowego utworu są Edward Leithead-Docherty i Thomas Leithead-Docherty czyli twórcy  odpowiedzialni za muzykę na płycie Sanah – „Królowa dram”. Za mix nowej piosenki odpowiada Mitch Mccarthy znany ze współpracy z Olivią Rodrigo, a za master sam Randy Merrill, czyli inżynier masteringu współpracujący z takimi artystkami jak Lady Gaga, Adele czy Katy Perry.

HOT NEWS- Zacznij swoją podróż już teraz z nową kolekcją Kazar Travel

Poprzednie wydawnictwa Słowaczki, debiutancka EP-ka „lonely together” i kolejna „side effects of being human” zachwyciły fanów w Polsce. Mogliśmy zobaczyć występ Karin Ann na żywo w zeszłym roku na letniej scenie Progresji, gdzie wokalistka supportowała kultowy zespół My Chemical Romance. Wokalistka poświęciła drugą połowę 2022 roku na tworzenie nowej muzyki, więc singiel zwiastuje większy materiał.

Przypomnijmy, że o Karin zrobiło się głośno w Polsce w 2021 roku, gdy podczas występu w programie “Pytanie na śniadanie” owinęła się tęczową flagą. Wokalistka słynie z aktywizmu na rzecz społeczności LGBTQ+. Słowaczka ma na swoim koncie także liczne nagrody za swoją twórczość, w tym dla najlepszego teledysku na Monachium Music Video Awards i Odkrycie Roku na Zebrik Awards w Czechach. W sierpniu 2021 roku przeszła do historii jako pierwsza słowacka artystka, która pojawiła się na billboardzie na Times Square w ramach programu muzycznego Spotify EQUAL.

Posłuchajcie nowego utworu wokalistki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paulina Smaszcz składa osobliwe życzenia Kurzajewskiemu: Założenia lojalnej rodziny, bez kłamstw

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Zacznij swoją podróż już teraz z nową kolekcją Kazar Travel

Opublikowano

w dniu

przez

Kazar Travel

Pragniesz stylu, wygody i jakości w podróży? Kazar Travel sprosta wymagania nawet najbardziej wymagających klientów!

Podróżować jest bosko! Ferie zimowe z rodziną, wakacje pod palmami czy krótki wyjazd służbowy – każda podróż to przygoda, która napełnia nas wyjątkowymi wspomnieniami i motywacją do działania. Ale uwaga – podróż to nie tylko bagaż wspomnień, ale też po prostu… bagaż. Ten musi być przede wszystkim funkcjonalny, komfortowy i.. designerski. Jeśli wybierzemy idealną walizkę, wyjazd będzie dużo przyjemniejszy.

Z myślą o podróżach małych i dużych, marka Kazar wprowadziła na rynek pierwszą kolekcję Travel, obejmującą szeroką gamę walizek i toreb podróżnych. Ofertę uzupełniają plecaki, kosmetyczki, nerki, saszetki i akcesoria, z których każdy wybierze coś dla siebie. Nowości są gwarancją komfortowej podróży, a praktyczne rozwiązania i światowy design dają pewność niezapomnianych podróży.

HOT NEWS- Paulina Smaszcz składa osobliwe życzenia Kurzajewskiemu: Założenia lojalnej rodziny, bez kłamstw

Twórcy kolekcji postawili sobie za cel stworzenie oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Kazar Travel to bogata kolekcja walizek w różnych kolorach i rozmiarach, co nie wpływa na ich ciężar, ponieważ zostały wykonane z polikarbonu. Materiał ten wyróżnia się najwyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle niską wagą. Jednym słowem – można poszaleć przy wypełnianiu walizki bez obaw o nadbagaż!

W podróży nie można też zapominać o poczuciu bezpieczeństwa. W kolekcji walizek zapewni je szyfrowy zamek zewnętrzny z systemem TSA (Travel Sentry Approved), który perfekcyjnie zabezpiecza bagaż. Gwarantuje on bezinwazyjne otwarcie oraz ponowne zamknięcie walizki bez uszkodzeń przez służby celne.

Walizki zostały wyposażono w dwa antypoślizgowe uchwyty oraz dodatkowe nóżki na bocznej ścianie, które umożliwiają noszenie oraz stawianie walizki zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, co gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania. Wysuwana, teleskopowa rączka zaopatrzona w ergonomiczny uchwyt umożliwia pełną regulację i komfortowe prowadzenie walizki.  Podwójne kółka obrotowe 360° ułatwiają manewrowanie walizką i zapewniają jej stabilne prowadzenie.

Z kolei we wnętrzu bagażu nie musimy martwić się o bałagan, ponieważ w walizkach Travel zastosowano dwie komory. Mają one klapy zamykane na suwak i elastyczne pasy zabezpieczające, które pozwalają utrzymać porządek podczas podróży. Do tego warto dobrać komfortowe torby podróżne, funkcjonalne rozwiązania na laptopa, a także efektowne i poręczne nerki – okaże się, że mamy wszystko, czego potrzebuje wymagający podróżnik. Teraz wystarczy już tylko wybrać model i kolor, który najbardziej nam się podoba i ruszać w drogę.

Zapraszamy do obejrzenia walizek z najnowszej kolekcji Kazar Travel!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paulina Koziejowska odpowiada Wieniawie po komentarzu o “całowaniu tyłka”!

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Paulina Smaszcz składa osobliwe życzenia Kurzajewskiemu: Założenia lojalnej rodziny, bez kłamstw

Opublikowano

w dniu

przez

Paulina Smaszcz

Wczoraj Maciej Kurzajewski obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji jego była żona opublikowała stare zdjęcia, z czasów gdy jeszcze byli małżeństwem…

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie ograniczyła swoje ataki przeciw byłemu mężowi, ale dzisiaj wróciła ze zdwojoną siłą. Wczoraj Maciej Kurzajewski obchodził 50. urodziny, które spędził z nową ukochaną Katarzyną Cichopek. Ta zadbała, by ten dzień był niezapomniany, m.in. nagrywając filmik z udziałem jego znajomych.

HOT NEWS- Paulina Koziejowska odpowiada Wieniawie po komentarzu o “całowaniu tyłka”!

Paulina niespodziewanie złożyła byłemu mężowi życzenia na swoim profilu na Instagramie, publikując ich wspólne fotografie oraz zdjęcia z synami. Już w pierwszym zdaniu nie zabrakło kąśliwości:

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia

Dalej pisała:

50-tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie “drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina – szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wiosenna Glinka, elegancka Dec i Skrzynecka z córkami na pokazie Deni Cler wiosna/lato 2023

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY