Karolina Sawka pojawi się w serialu “M jak miłość”. Kogo zagra? 

Małą Nelly Rawlison z ekranizacji powieści “W pustyni i w puszczy” zauroczyła się cała Polska. W wieku jedynie 8 lat Karolina Sawka za rolę Nel otrzymała liczne nagrody na cenionych w branży polskiego kina festiwalach. Jest córką Ewy Sawki oraz Henryka Sawki – wybitnego rysownika i satyryka. Po wielkim sukcesie eksperci wróżyli jej niezwykłą aktorską karierę. Karolina odeszła jednak ze świata filmu i show-biznesu, zniknęła na kilka dobrych lat. Dopiero w 2017 roku powróciła na wielki ekran. Mogliśmy oglądać ją w produkcji “Soyer”, która jest filmem dyplomowym studentów Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Karolina gra także w licznych sztukach teatralnych, lecz oprócz tego już niedługo zobaczymy ją w uwielbianym przez Polaków serialu “M jak miłość”

HOT NEWS – Ciężarna Khloé Kardashian pozuje topless! Pokazała za dużo?

Karolina Sawka namiesza w życiu Pawła Zduńskiego. Aktorka wcieli się w rolę intrygującej Kaliny Marczewskiej. W życiu Pawła pojawi się dość nagle. Wszystko za sprawą wypadku samochodowego, który spowoduje jej dziadek, a najbardziej poszkodowanym okaże się kierujący autem Zduński. Mężczyzna w krytycznym stanie wyląduje w szpitalu, a tam w ramach podziękowań przy jego łóżku zjawi się piękna Kalina. Kobieta od samego początku będzie skrywała w sobie tajemnicę. Podczas telefonicznej rozmowy wyzna, że Paweł to facet w jej typie, tylko dlatego, że chłopak ma złamane serce. Kalina wyśle do poszkodowanego prezent i zapewni, że w szpitalu pojawi się ponownie jeszcze następnego dnia. 

POLECAMY – Górniak ocenia Godlewskie i nagle…RYKOSZETEM DOSTAJE STECZKOWSKA!

Czy Karolina Sawka zawita w serialu “M jak miłość” na dłużej? Czy Kalina rozkocha w sobie Pawła? O tym przekonamy się już niedługo. Pierwszy odcinek “Emki” z udziałem Karoliny już 10 kwietnia w TVP2. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. swiatseriali.pl Agencja W. Impact


Nie ma więcej wpisów