Śledź nas
'

news

Patryk z Top Model żegna się z Kasią – padły mocne słowa

Patryk Grudowicz i Katarzyna Szklarczyk – zwycięzcy Top Model tworzyli zgraną, niemalże idealną parę – co się stało, że się rozstali?

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – zwycięzcy programu “Top Model” oficjalnie się rozstali. Na początku ich związku, fani byli zauroczeni tę parą. Wszyscy uwielbiali oglądać ich słodkie stories i zdjęcia z sesji. Kasia i Patryk byli nierozłączni: wyjeżdżali razem, spędzali czas wolny ze sobą i nawet pomieszkiwali ze sobą. Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się spekulacje na temat rozstania Szklarczyk i Grudowicza, jednak para nadal była w związku – jeszcze niedawno widzieliśmy ich przytulonych na peronie Dworca Centralnego w Warszawie. 

Polecamy – Duża pomyłka Dody na scenie – teraz się tłumaczy

Grudowicz opublikował wzruszające zdjęcie ze swoją byłą dziewczyną, do którego dołączył opis, gdzie padły mocne słowa:

Chciałbym nigdy tego nie napisać
Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty
Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę.
Jednocześnie przepraszam i Dziękuje ♥️

Spodziewaliście się takiego wpisu? Czekamy na odpowiedź Kasi Szklarczyk – może też doda jakiś post z Patrykiem

Zobacz również – Wieniawa na okładce magazynu bez makijażu – fani niezbyt zadowoleni

Fot. Screen z Instagram

news

Tylko u nas: Gromee chwali się efektami współpracy z Edytą Górniak – usłyszymy nowe kawałki?!

gromee

Gromee opowiedział o kulisach współpracy z Edytą Górniak!

Prawie rok temu światło dzienne ujrzał kawałek “Król”, który był owocem współpracy Edyty Górniak z Gromee’m. Na początku muzyk w ogóle nie odpowiedział na jej propozycję wspólnego tworzenia muzyki, przez swoje roztargnienie! Na szczęście potem udało im się spotkać i mogli zacząć pracować!

HOT NEWS- Bovska prezentuje buty własnego projektu – sneakersy zainspirowane muzyką i włoskimi kolorami!

Gromme wspomina, że Edyta w studiu jest pracoholikiem, a co najważniejsze jest bardzo świadoma i profesjonalna. Przy okazji zdradził, że w czasie pracy nad “Królem” nagrali również inne demówki. Obecnie Edyta pracuje nad nową płytą w Stanach Zjednoczonych i jest bardzo prawdopodobne, że nie zabraknie tam ich wspólnych utworów. Muzyk enigmatycznie zdradził:

Jest taka możliwość, ale o te decyzję proszę Edyty pytać, bo to jest jej płyta. (…) Ja jej tylko mówię, że: Edyta to jest twoja płyta i zrób ją przede wszystkim dla siebie, tak jak ty chcesz, jak ty lubisz, jak sobie to wyobrażasz

Muzyk wspomina Edi prywatnie jako bardzo pracowitą i dobrą osobę:

Jest bardzo oddana muzyce, jest bardzo oddana swoim fanom. Jest piekielnie wrażliwa, to jest bardzo wrażliwy człowiek

Więcej sekretów o pracy z Edytą Górniak, DJ zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Olga Bołądź o trudnym temacie aborcji w zabawnym filmie “Alicja i żabka” – co z dobrem dziewczynek w ideologicznej wojnie?

View this post on Instagram

Wywiad z @gromeeofficial

A post shared by gwiazdy plotki moda uroda (@przeambitni.pl) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Bovska prezentuje buty własnego projektu – sneakersy zainspirowane muzyką i włoskimi kolorami!

bovska

Bovska rozpoczęła współpracę z marką Sofix!

Bovska to jedna z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w… projektowaniu obuwia! Artystka rozpoczęła współpracę z marką Sofix i stworzyła kolekcję sneakersów inspirowanych jej nowym albumem “Sorrento“, którego premiera odbyła się 24 kwietnia.

HOT NEWS- Olga Bołądź o trudnym temacie aborcji w zabawnym filmie “Alicja i żabka” – co z dobrem dziewczynek w ideologicznej wojnie?

Marka Sofix powstała w latach 80. i jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować buty sportowe. Do reaktywacji firmy doszło ponad rok temu, czego podjęli się dwaj przyjaciele Łukasz i Jarek. Są fanami Matplanety, Polokokty i Michaela Jordana. Bovska jest zachwycona, że buty Sofix produkowane są w całości w Polsce z rodzimych komponentów. Artystka opowiada o swoim projekcie:

Zaprojektowałam limitowaną edycję Sorrento, a Jarek reprezentujący Sofixy był idealnym partnerem we współpracy dając mi wolną rękę w kreacji i pokazując możliwości maszyn i materiałów. Dumna jestem z naszych Sofixów. Przetestowałam osobiście, nosząc prototypy. Mam nadzieję, że nasza limitowana edycja będzie ciekawa dla koneserów sneakersów – zarówno dziewczyn jak i chłopaków

Jarosław Kamiński, Prezes spółki Pi Group zarządzającej marką Sofix dodaje:

W ramach zasady „tylko fajne rzeczy i tylko z fajnymi ludźmi” powstał collab z Bovską, która nadała nowemu modelowi duszy i kolorytu włoskiego Sorrento. Bovska sama projektuje, tworzy muzykę i ją wydaje, przy jednoczesnym zachowaniu swojego niepowtarzalnego bovskiego stylu. My działamy podobnie, osobiście uczestniczymy w procesie projektowania, wyboru materiałów, testowania modeli. Sami doglądamy produkcji. Mamy ogromny wzajemny szacunek do wkładanej pracy i zaangażowania. Te, jak i wiele innych elementów sprawiają, że współpraca z Bovską jest wielką przyjemnością

Premierze butów towarzyszy wideo z udziałem Bovskiej stworzone przez Marcina Kopca, który reżyserował i był autorem zdjęć do dwóch klipów artystki „Będę przy Tobie” oraz „Wujek G”.

Jak Wam się podobają jej projekty?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mateusz Damięcki żąda przeprosin od Kaczyńskiego – dał mu 24 godziny

AW

Kontynuuj czytanie

news

Olga Bołądź o trudnym temacie aborcji w zabawnym filmie “Alicja i żabka” – co z dobrem dziewczynek w ideologicznej wojnie?

bołądź

Olga Bołądź opowiedziała o swoim słodko-gorzkim filmie “Alicja i żabka”!

Olga Bołądź zadebiutowała w roli reżyserki z przytupem. Jej film “Alicja i żabka” jest historią opartą na faktach – opowiada o dziewczynce, która w wieku 14 lat zaszła w ciążę. Razem z mamą uzgodniły, że nie urodzi, otrzymała zgodę prokuratury na dokonanie aborcji. Wtedy nad jej losem wybuchła tragiczna, ideologiczna wojna.

HOT NEWS- Mateusz Damięcki żąda przeprosin od Kaczyńskiego – dał mu 24 godziny

Reżyserka wraz ze scenarzystkami odwróciły trochę sytuację i postanowiły opowiedzieć tę historię z perspektywy dziewczynki.

To jest trochę bajka, w której opowiadamy o końcu bycia dzieckiem, o takim brutalnym zakończeniu dzieciństwa i o tym, jak to wszystko na nią spada i ona się chowa do swojej głosy i przeżywa to trochę przeinaczając tę rzeczywistość

Olga podjęła się tak trudnego tematu, bo uważa, że właśnie o nich trzeba rozmawiać. Reżyserka zaznacza, że nie chce być mieszana w politykę, bo nie o to chodzi w jej filmie.

Ten film nie zajmuje stanowiska. On opowiada historię tej dziewczynki, bardzo ludzką. Wydaje mi się, że warto pokazywać film osobom młodym, które zaczynają ze sobą współżyć. Ten film nie daje dobrych rad, nie stygmatyzuje, ani też nie mówi, co mamy robić, ale wiem, że fajnie oddziałuje na młodych ludzi

Aktorka nie chce stawać po stronie żadnej ze stron. Nie jest przeciwna aborcji, ale sama by jej nie zrobiła. Brała udział w czarnych protestach, bo nie chciałaby, aby ktoś inny decydował o jej życiu i zdrowiu.

Czy jej film zmieni społeczeństwo? Olga ocenia w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Girls and Boys – najlepsze kosmetyki dla dziewczyny i chłopaka, które zaskoczą wszystkich wielbicieli smartfonów!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Mateusz Damięcki żąda przeprosin od Kaczyńskiego – dał mu 24 godziny

damięcki

Mateusz Damięcki ma już dość zachowania Jarosława Kaczyńskiego!

Podczas głosowania w sejmie nad wotum nieufności dla ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, głos zabierała Barbara Nowacka. Podczas jej przemówienia Jarosław Kaczyński stał i rozmawiał z innym posłem, ignorując posłankę. Wtedy Borys Budka z PO poprosił marszałka sejmu, by zwrócił mu uwagę. Na koniec awantury, Kaczyński powiedział:

 Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział w tym Sejmie

HOT NEWS- Girls and Boys – najlepsze kosmetyki dla dziewczyny i chłopaka, które zaskoczą wszystkich wielbicieli smartfonów!

Wypowiedź Kaczyńskiego oburzyła nie tylko posłów opozycji, ale również wielu Polaków, którzy poczuli się dotknięci jego słowami. Do nich należy również aktor Mateusz Damięcki, który na swoim profilu na Facebooku opublikował wideo, na którym uwieczniono słowa prezesa PiS. W poście napisał:

Już bardziej chyba nie można okazać pogardy wobec człowieka, na rzecz którego powinien pracować zarówno rząd, jak i parlament. Wobec obywatela, Polaka, wyborcy. Wobec mnie. Panie Kaczyński, nie zna mnie pan, a mówi o mnie takie słowa?

Dalej przypomniał mu, jakie zadanie polityk powinien wypełniać w sejmie:

To przecież pan dla mnie jest, a nie ja dla pana, to przecież ja pana ze swoich podatków opłacam. Proszę się ze mną spotkać i powiedzieć mi w prosto w twarz to wszystko, co pan wczoraj mówił w sejmie

Na koniec zażądał przeprosin za jego słowa, bo jego zdaniem Kaczyński obraził wszystkich, w tym jego syna:

Domagam się przeprosin. Proszę napisać do mnie na priv. Daję panu 24 godziny. Jeśli nie przeprosi pan mojej żony, moich rodziców, mnie i moich wszystkich krewnych i krewnych mojej żony, jeżeli nie przeprosi pan Frania, mojego syna – obiecuję panu, że nie spocznę w dążeniu do usunięcia pana z życia politycznego mojego kraju. Popełnił pan wiele błędów. Ale ten jest jest niewybaczalny. Okazał pan pogardę wobec mojego dziecka. Tknął pan Frania. I będzie to pana bardzo, bardzo drogo kosztowało. 24 godziny.

Mocne słowa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Te gwiazdy walczą o naszą planetę – dziś obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Środowiska!

"Takiej Hołoty Chamskiej" to słowa które wykrzyczał poseł Kaczyński do demokratycznej opozycji. To prawdziwe oblicze lidera Prawa i Sprawiedliwości.Tego właśnie #MamyDość!

Opublikowany przez Magdalena Filiks – Posłanka na Sejm RP Czwartek, 4 czerwca 2020

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.