Najmodniejsze kluby, drogie alkohole i „odpowiednie” towarzystwo – w taki sposób imprezuje 18-letni Paweł, bohater 2. odcinka reality show „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”. Już 9 listopada o 23:00 w ESKA TV przekonacie się na własnej skórze, gdzie i jak bawi się Warszafka.

Paweł uczy się w liceum. Pochodzi z bogatego domu. Nadal jest na utrzymaniu rodziców, z którymi mieszka, co wcale mu nie przeszkadza. Dumnie przyznaje, że z zawodu jest „synem”. Zadaje się tylko z rówieśnikami o podobnym statusie materialnym, a na szalonych imprezach potrafi wydać nawet 2000 złotych! Zna najmodniejsze kluby w stolicy, bywa w hotelach, kasynach, domach z basenami. Wynajmuje apartamenty na godziny. Ostatnio pod wpływem alkoholu rozbił ojcu samochód, przez co zostało mu odebrane pokaźne kieszonkowe. Teraz Paweł jest zmuszony dorabiać jako kelner, co nie przeszkadza mu w dalszym imprezowaniu z przyjaciółmi!

Paweł planuje imprezę w klubie „Foksal XVIII”, ale zanim się tam uda, ekipa ESKA TV jest zaproszona na domówkę do jednego z kolegów Pawła. Zapraszamy przed telewizory już 9 listopada o 23:00!

TYLKO U NAS: ESKA TV: Kim jest Bartek z „Wczorajszych”?

KOLEJNY UCZESTNIK: Karolina ze „Wczorajszych” podrywa tylko obcokrajowców!

DSC_0284

 


Nie ma więcej wpisów