Dzisiaj odbyła się premiera filmu “Prosta historia o morderstwie” w reżyserii Arkadiusz Jakubiaka. Jest to drugi film reżysera  po „Prostej historii o miłości” . W głównych rolach widzowie będą podziwiać Andrzeja Chyrę, Kingę Preis i Filipa Pławiaka. Za scenariusz odpowiada Igor Brejdygant, zaś za zdjęcia Witold Płóciennik. 

Polecamy: Nowy film Arkadiusza Jakubika. Poznajcie szczegóły „Prostej historii o morderstwie”

Ten film ma prowokować pytania o genezę zła i kłamstwa w rodzinie  Jak to zło powstaje? Dlaczego kłamiemy, żeby to zło ukryć? I czy jesteśmy ofiarami piętna? Dzisiaj bohater tragedii antycznej zadałby sobie pytanie, że może to nie klątwa rządzi losem człowieka, lecz człowiek klątwą. Że nie jesteśmy ofiarami piętna, lecz sprawcami. Więc może jesteśmy tylko my i nasze wybory™ „Prosta historia o morderstwie” to zaangażowana społecznie opowieść ubrana w garnitur kryminalnego thrillera – mówi Arkadiusz Jakubik  dla film. dziennik.pl

Kto pojawił się na premierze? Wśród gości byli między innymi : Kinga Preis, Andrzej Chyra, Michał Czernecki, Magdalena Boczarska, Emilian Kamiński, Arkadiusz Jakubik, Filip Pławiak, Bartłomiej Topa. 

Zobacz też: Spotkanie z twórcami filmu „Jestem mordercą”: Kulesza, Jakubik, Haniszewski, Żurawski

fot. Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów