Ivs Alter ugruntowuje swoją pozycje międzynarodową. Nagrała piosenki w Londynie, uczyła się śpiewu w Nowym Jorku, a niedawno skończyła teledysk w Miami.

Okazuje się, że właśnie z tą produkcją “My dream” trafiła na kubańskie portale. O Ivs można przeczytać na kubańskich portalach! Wszystko dlatego, że oprawę muzyczną i produkcją zajęli się Kubańczycy.

Polecamy: Co łączy polską piosenkarkę Ivs Alter z Enrique Iglesiasem?

Swoim przebojem „My Dream” zamierza podbić także amerykańskie listy przebojów! Piosenka z albumu jest kontynuacją drugiego albumu kubańskiego dj-a Alen’a Sarell’a, który zaprosił piosenkarkę do współpracy. Producent poznał Alter przed social media! To ona skontaktowała się z nim w celu nawiązania współpracy. Przesłuchał tysiące głosów i uznał, że jej jest właśnie tym, którego szukał!

Wideo do singla powstawało w Miami South Beach, Śródmieściu oraz Wynwood Walls, czyli jednym z najpopularniejszych turystycznych miejsc w Miami. Najważniejszą osobą w team-ie jest reżyser obrazu Pedro Vesquez, który za stworzenie wideoklipu do „Bailando” Enrique Iglesiasa zdobył nagrodę Latin Grammy.

Trzymamy kciuki za naszą rodaczkę i mamy nadzieję, że odniesie naprawdę wielki międzynarodowy sukces.

Zobacz też: Polska piosenkarka na Fashion Weeku w Nowym Jorku!

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów