Wiktoria Gąsiewska szczerze o porażce w “Tańcu z Gwiazdami’. 

To był szok. Za nami kolejny już odcinek programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Ponownie nie zabrakło wielkich emocji, a szczególnie pod sam koniec. Moment, w którym ogłoszono, że zagrożone opadnięciem pary to Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic, dla wszystkich był dużym zaskoczeniem.. Ostatecznie z programem pożegnała się Wiktoria, znana nam m.in. z serialu “Rodzinka.pl”. Ciężko było uwierzyć w ten fakt, ponieważ młoda aktorka była faworytką do zdobycia tegorocznej kryształowej kuli. Wiktoria nie kryła swoich łez. Wczoraj opublikowała także podsumowujący wpis na Instagramie, w którym skomentowała swoją porażkę. 

HOT NEWS – Dawid Woliński prosto z wanny! TAK wyglądają przygotowania do imprezy!

Aktorka przyznała, że była mocno zaskoczona końcowym werdyktem. Co więcej wyznała? 

“Wciąż nie dociera do mnie fakt, że nasza przygoda się skończyła. Od wczoraj miotają mną różne emocje, a zwłaszcza wielki żal. Przede wszystkim chciałam podziękować Oskarowi za tych kilka tygodni spędzonych na sali, nie mogłam trafić na lepszego tancerza. Dzięki twojemu podejściu złapałam tanecznego bakcyla🔥❤️Nie ukrywam, że byliśmy mega zaskoczeni wczorajszym werdyktem, ale „nic nie może przecież wiecznie trwać”. Wszystkim bardzo dziękuje za ogromne wsparcie! ❤️Wracam do swoich zawodowych obowiązków i mimo wszystko jestem z Nas bardzo dumna. P. S. Jeszcze nie raz wspólnie zatańczymy (rumbę)” – czytamy. 

Czy Wy również uważacie, że Wiktoria i Oskar odpadli niesłusznie? Sprawdźcie, co pisaliśmy na temat tej zaskakującej porażki. 

POLECAMY – TYLKO U NAS! Wiktoria Gąsiewska musiała odpaść z Tańca z Gwiazdami! To było zaplanowane?

 

Wciąż nie dociera do mnie fakt, że nasza przygoda się skończyła. Od wczoraj miotają mną różne emocje, a zwłaszcza wielki żal. Przede wszystkim chciałam podziękować @oskardziedzic95 za tych kilka tygodni spędzonych na sali, nie mogłam trafić na lepszego tancerza. Dzięki twojemu podejściu złapałam tanecznego bakcyla🔥❤️Nie ukrywam, że byliśmy mega zaskoczeni wczorajszym werdyktem, ale „nic nie może przecież wiecznie trwać”. Wszystkim bardzo dziękuje za ogromne wsparcie! ❤️Wracam do swoich zawodowych obowiązków i mimo wszystko jestem z Nas bardzo dumna. P. S. Jeszcze nie raz wspólnie zatańczymy (rumbę) 😙🔥💃🏼 #dancingwiththestars #tanieczgwiazdami #paranumer8

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

 

Nie ma więcej wpisów