hPMG_5OWMaE

TAK Littlemooonster96 reaguje na hejt w “Tańcu z Gwiazdami”. 

Kolejny odcinek “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już za nami. Na parkiecie Polsatu nie zabrakło wielkich emocji. Gwiazdy swoje taneczne umiejętności prezentowały w klimacie zabawy weselnej. Z programem pożegnała się aktorka Wiktoria Gąsiewska. O kryształową kulę nadal walczy m.in. Angelika Mucha, szerzej znana jako Littlemooonster96. Popularna vlogerka tańczy u boku Rafała Maseraka. Niestety, Angelika nie należy do wielkich faworytek. Jej umiejętności taneczne dość mocno krytykuje jury, w tym “czarna mamba” –  Iwona Pavlović.

HOT NEWS – Dawid Woliński prosto z wanny! TAK wyglądają przygotowania do imprezy!

Littlemooonster96 w rozmowie z naszym portalem wyznała, że w momencie, gdzy słyszy od jury nieprzychylne opinie na temat jej tanecznych poczynań, to jest jej naprawdę przykro. 

“Staram się tym nie przejmować. Zdecydowałam się na ten program, więc musiałam się z tym liczyć, ale mimo wszystko to są jednak emocje” – mówi Angelika. 

Vlogerka dodaje także, że bardzo mocno pociesza ją fakt, że widzowie zauważają już postępy w jej tańcu. 

“Ja się naprawdę bardzo, bardzo staram” – wyznaje. 

POLECAMY – Jak odnieść sukces? Agata Nizińska radzi młodym wokalistom!

Od kogo Angelika może liczyć na największe wsparcie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym materiale wideo. Zobaczcie koniecznie!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński


Nie ma więcej wpisów